Web Analytics Made Easy - StatCounter

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz LR ürünleri

Hastalığın ülkemize de giriş yaptığı şu günlerde Corona Virüs ana gündem maddemiz. Her yerde bu virüsten nasıl korunacağımızla ilgili bilgiler yayınlanıyor. Uzmanların birleştiği ortak nokta sağlıklı beslenmek, hijyen kurallarına uymak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek. Bu yazıda bağışık sisteminizi güçlendirerek hastalıklardan korunabilmeniz için hangi LR ürünlerini kullanabileceğinize değineceğiz.

Sadece kozmetik değil, sağlık kategorisinde de LR bağışıklık sisteminizi güçlendirecek, iddialı ürünlere sahip. Gelin bunların arasında öncelikle tercih etmeniz gerekenlere bir bakalım:

1. LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon

LR Aloe Vera Jel Icecek Zencefil Limon 3lu Set

LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon, %85 Aloe Vera yaprak jeli, %6 zencefil suyu ve limon suyu içeren bir üründür. Düzenli tüketilmesi halinde bağışıklık sisteminizin güçlenmesinde etkilidir.

Günlük alım miktarına uyularak düzenli tüketilmesi halinde;

– Günlük C vitamini ihtiyacının %100‘ünü karşılar,
– Günlük çinko ihtiyacının %100‘ünü karşılar,
– Günlük selenyum ihtiyacının %82‘sini karşılar.

2. LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali

LR LIFETAKT Aloe Vera Jel Icecek Seftali 3lu Set

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Hafif, meyvemsi tadına şeker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında yalnızca 0,054 ekmek birimi doğal şeker bulunur. Bu nedenle özellikle diyabetliler için uygundur.

Tavsiye edilen günlük dozla tüketildiğinde vücudun C vitamini ihtiyacını % 100 oranında karşılayarak bağışık sistemini destekler.

3. LR Reishi Plus – “Uzun yaşam mantarı”

LR Reishi Plus Reishi Mantari 3lu Set

LR Reishi Plus’ın içindeki mantar gövdesinin tamamından elde edilen tozla kombine edilmiş yüksek değerli Reishi özütünden oluşan karışımında beta-glukan, polisakkaridler, eser elementler, steroidler, alkaloidler, vitaminler ve mineraller yer alır. Günlük C vitamini ihtiyacının %75’ini karşılar ve hücrelerin oksidatif stresten korunmasını destekler.

LR Reishi Plus veganlar için uygundur. Laktoz, gluten ve GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez.

4. Probalance Alkali Beslenme Tabletleri

LR Probalance 3 Al 2 Ode

Vücut için sağlıklı gıdaların tüketilmemesi ve uygun olmayan yaşam biçimi vücuttaki pH dengesini bozarak pek çok hastalığa zemin hazırlamaktadır. Asidik pH, vücudumuzun üç önemli alkali minerali olan sodyum, kalsiyum ve magnezyumun dengesini bozar. Vücut asidik ortamı nötralize etmek için kalsiyumu kemiklerden alarak kullanır. Bunun sonucunda vücutta yedek olarak depolanmış alkali mineral dengelerine zarar verir.

LR ProBalance kalsiyum ve potasyum gibi eser elementler ve uygunlaştırılmış temel mineraller içerir. Vücudunuzun asit baz içeriğini dengeleyerek, buna bağlı olarak genel sağlık durumunu iyileştirir. Hücreler sağlıklı bir alkali ortam içinde olduğundan kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde ve sağlıklı hissedersiniz.

* LR Gıda Takviyeleri takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.