Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Saç Maskesi kullanıcı yorumu

LR Aloe Vera ürünleri hakkında çok olumlu geri dönüşler almaya devam ediyoruz. Ankara’da kuaförlük yapan Sevda Kılıçsarı LR Aloe Vera Besleyici ve Onarıcı Saç Maskesi‘ni açıcıya katarak mükemmel sonuçlar almış:

Herkese iyi akşamlar,

Ben Sevda Kılıçsarı, eşim İsmail Kılıçsarı ile birlikte Türkiye İstatistik Kurumu’nun kuaför ve güzellik salonunu işletiyoruz.

Sizlere LR Aloe VIA Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Maskesi’nin mucizevi etkisinden bahsetmek istiyorum. Deneyerek keşfettiğimiz maskemizin saç derisindeki kaşıntıyı giderdiği ve saça yapılan açma işlemlerinde kopmak üzere olan saçlar dahil, hazırdığımız açıcının içine maskemizden bir miktar eklediğimizde mucizevi sonuçlar gördük ve artık vazgeçilmezimiz oldu. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Saçlarım kopacak, yıpranacak, açılmasını istemiyorum derdine son.

Faydasını göreceğinizden emin olduğum için sizlerle paylaşmak istedim, inşallah faydalı olurum 🙂

Kuaför Sevda Hanım açıcının içine bir tatlı kaşığı kadar Aloe Vera Saç Maskesi katarak uygulama yapmış. Bu uygulama sayesinde yanan saçları bile kurtarmışlar.

LR Aloe Vera Saç Maskesi, %15 oranında aloe vera jel ve 7 çeşit yağdan oluşan Nutri-Oil-Repair-Complex içerir. Ürün saçları derinlemesine besler ve onarır, saçlar dayanıklılığını geri kazanır ve böylece uzun süre saç kırılmasının önüne geçer.

Normal kullanımda ihtiyaca göre, haftada 1-2 kez uygulayarak, ceviz büyüklüğü miktarında maskeyi saç kremi yerine kullanın, saç diplerine gelmeyecek şekilde baştan aşağıya saça masaj yaparak uygulayın. 3 dakika bekletin ve durulayın. Dilerseniz %90 oranında saf aloe vera yaprak jeli içeren LR Aloe Vera Konsantre Jeli‘i de saç maskesi olarak kullarak aloe veranın iyileştirici gücünden en yüksek oranda yararlanabilirsiniz.

“LR Aloe Vera Saç Maskesi kullanıcı yorumu” üzerine 3 yorum

Yorumlar kapalı.