Web Analytics Made Easy - StatCounter

Arpacık için kullabileceğiniz LR ürünleri – Kullanıcı yorumu

arpacik lr urunleri

Ekibimden Dilek hanım, gözünde çıkan arpacık için doktorun verdiği ilaçlarla sonuç alamamış. Bir de LR’ın ürünlerini denemek istemiş.

Fotoğrafta beş günlük LR Aloe Vera Konsantre Jel kullanım sonucunu görebilirsiniz, arpacık neredeyse tamamen yok olmuş, sadece hafif bir koyuluk kalmış. Sadece arpacık üzerine olacak şekilde Propolis Kremi de kullanabilirsiniz, Konsantre’ye göre daha hızlı iyileşme sağlayabilir 😉

Aloe Vera Box Set içerisinde yer alan bu iki ürün de çok yüksek oranda aloe vera içerir. Dolayısıyla aloe vera bitkisinin iyileştirici gücünü en etkili şekilde görebileceğiniz ürünler Konsantre Jel ve Propolis Krem’dir. Her iki ürünü de arpacık gibi hafif cilt problemleri ve ufak yaralanmalarda tedaviye destek amaçlı kullanabilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla