LR 2017 Kasım Aralık Yılbaşı İndirim Kataloğu için tıklayın


LR’da primli kol ne demek?

Pazarlama planımızda kariyer basamaklarında sıkça geçen primli kol kavramına açıklık getirelim.

Primli kol, toplam pw’si ile prim basamaklarında ilk seviye olan %3 veya üzerindeki bir prim basamağına gelmiş üyelere denir. En az 250 pw oldukları için prim alma hakkına sahip olurlar.

Peki siz sponsorları olarak, primli kol olmayan üyelerinizden fark primi alabilir misiniz? Yani 250 pw altında kalsalar bile? Cevap EVET. Eğer bu kişilerden prim basamaklarında en az bir seviye yukarıdaysanız 50 pw de olsalar, 150 pw de olsalar bu üyelerinizden de fark primi kazanırsınız.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın