LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

Kullandığınız markanın Aloe Veralı ürünleri sertifikalı mı?

Amerika’daki Uluslararası Aloe Bilim Kurulu (IASC) isimli kuruluş, üye şirketlerin aloe veralı ürünlerini inceler. Oluşturmuş olduğu standartlara göre üretim yapan şirketlerin ürünlerinde kullanılan aloe veranın testini yapar. Gerçek ve insan sağlığına faydalı aloe vera türü kullanılmışsa, bu ürünleri sertifika verir.

Bu sertifika önemlidir, çünkü dünya üzerinde süs ve dekoratif amaçlı kullanımı oldukça yaygın olan aloe vera bitkisinin yaklaşık 400 türü yetişmektedir ve bunlardan yalnızca 3 tanesinin insan sağlığına faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yani eczaneden veya marketten satın aldığınız aloe veralı bir kozmetik ürününün aslında size hiç bir faydası olmayabilir…

LR Health & Beauty‘nin yaklaşık 60 aloe veralı ürünü IASC tarafından sertifikalandırılmıştır. Elinizde başka bir markaya ait aloe veralı ürünler varsa, bunların sertifikasının olup olmadığını buraya tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla