Web Analytics Made Easy - StatCounter

Kullandığınız markanın Aloe Veralı ürünleri sertifikalı mı?

Amerika’daki Uluslararası Aloe Bilim Kurulu (IASC) isimli kuruluş, üye şirketlerin aloe veralı ürünlerini inceler. Oluşturmuş olduğu standartlara göre üretim yapan şirketlerin ürünlerinde kullanılan aloe veranın testini yapar. Gerçek ve insan sağlığına faydalı aloe vera türü kullanılmışsa, bu ürünleri sertifika verir.

Bu sertifika önemlidir, çünkü dünya üzerinde süs ve dekoratif amaçlı kullanımı oldukça yaygın olan aloe vera bitkisinin yaklaşık 400 türü yetişmektedir ve bunlardan yalnızca 3 tanesinin insan sağlığına faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yani eczaneden veya marketten satın aldığınız aloe veralı bir kozmetik ürününün aslında size hiç bir faydası olmayabilir…

LR Health & Beauty‘nin yaklaşık 60 aloe veralı ürünü IASC tarafından sertifikalandırılmıştır. Elinizde başka bir markaya ait aloe veralı ürünler varsa, bunların sertifikasının olup olmadığını buraya tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla