LR Propolis Krem nedir? Consantrate ile farkları

Acil Yardım Spreyi’nden çok bahsettik. Ama Aloe Vera 3’lü Box setteki ürünlerden biri de Propolis Krem. Bu seti kullananlar özellikle Consantrate ile Propolis arasındaki farkı merak ediyorlar. Bunu anlatmak için öncelikle propolisin ne olduğunu bilmemiz gerekiyor:

Propolis, bal arıları tarafından bitkilerden toplanan ve balmumu ile karıştırılarak kovan içerisinde birçok amaca yönelik olarak kullanılan doğal bir üründür. Çeşitli bitkilerin yaprak, tomurcuk, kabuk ve benzeri kısımlarından işçi arılar tarafından toplanan, reçineli ve mum kıvamında olan, keskin ve güzel kokulu, suda erimeyen, oda sıcaklığında yarı katı halde bulunan bir maddedir.

Propolisin, çok eski yıllardan beri geleneksel tıpta çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanıldığı ve antimikrobiyal, antioksidan, antienflamatuar gibi biyolojik aktivitelere sahip olduğu birçok bilimsel çalışma ile gösterilmiştir.”

Sonuca geleyim; LR Propolis Krem’i aslında Consantrate ile aynı gibi düşünebilirsiniz. Her ikisinin içerisinde de yüksek oranda Aloe Vera olduğundan çok güçlü nemlendirme ve cildi onarma özelliğine sahipler. Aloe Vera hücre yenilenmesini hızlandırdığından, elinizde Consantrate olmadığı durumlarda Propolis Kremi tercih edebilirsiniz.

Ama asıl güçlü antimikrobiyal özelliği yüzünden, Propolis kremi derin olmayan yaralarınızda, iltihap riskininin olduğu (tırnak batması, şeytan tırnağı vb), derinin kesildiği, çatladığı ve mikrop kapma olasılığının arttığı durumlarda koruyucu amaçla kullanabilirsiniz. İçerisindeki yüksek Aloe Vera oranı ve yağlı yapısı sayesinde güçlü bir nemlendiricidir, egzama yaralarında, nasır ve topuk çatlaklarında kullanım için de idealdir. Yara kapanmaya başladıktan ve mikrop kapma riski bittikten sonra, hızla iyileşmesi için artık daha yüksek oranda Aloe Vera içeren Consantrate’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR Propolis Krem nedir? Consantrate ile farkları” üzerine 16 yorum

  • Nemlendirici olarak yüz için özel olarak üretilmiş LR kremlerini tavsiye ederim, katalogumuzda buna uygun pek cok ürün göreceksiniz.

  • Hayır, ürünün antiage etkisi yok. Sadece nemlendirme amaçlı kullanılabilir.

  • Merhaba , cildim roza oldu , bu acil yardım seti önerildi , siz ne düşünürsünüz acaba , çok hassas bir cilt yspısına sahibim malesef , ilk defa denicem , tabiki doktorumunda önermiş olduğu kremide yanı da kullanıcam , önerileriniz nedir acaba , teşekkürler:)

   • Şu an doktor kontrolünde tedavi görüyorsanız farklı bir ürün kullanmamanızı öneririm. Tedaviniz bittikten sonra sonuç alamazsanız box set’i deneyebilirsiniz.

 1. Box 3 lü setten aldım dudak üzerind e ağda lekesi var acaba iyi gelirmi yada hangi ürünü kullanmaliyim

  • Konsantre jeli günde iki kez sürün. Ek olarak aloe vera peeling kullanmanızı tavsiye ederim.

  • Evet iyi geliyor. Çıkacagını hissettiginiz anda sürmeye baslayın. Ben uçuk için başka krem kullanmayı bıraktım.

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik 🠛 Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla!