✅ LR 2017 EYLÜL İndirim Kataloğu için tıklayın


Aloe Vera İçeceklerdeki SGS INSTITUT FRESENIUS onayı

SGS INSTITUT FRESENIUS onayla LR Aloe Vera Balli Icecek

LR’ın Aloe Vera Jel İçecekleri‘nin üzerinde resimde gördüğünüz SGS INSTITUT FRESENIUS işareti bulunur. Gelin bu Fresenius enstitütüsü nedir, ne yapar bir bakalım.

SGS dünyadaki öncü araştırma, doğrulama, test ve sertifikasyon şirketlerinden bir tanesi. Dünya çapında 80 binin üzerinde çalışanı, 1650’nin üzerinde ofis ve laboratuvarı bulunuyor. SGS INSTITUT FRESENIUS ise Almanya’da kurulan ve global olarak yiyecek ve içecek ürünlerinin laboratuvar ortamında kimyasal analizlerini yaparak güvenlik ve kalitelerini onaylayan ve bu sayede ün kazanmış bir organizasyon. Şimdiye kadar 180’den fazla sertifikasyon ve akreditasyon vermiş bir şirket. Örneğin hepimizin bulduğumuz anda çay kaşığıyla kavanozun dibini kazıdığımız Nutella’yı üreten Ferrero firmasıi 1973 yılından beri bu ürününü SGS’te test ettiriyor ve kalite mührü alıyor 🙂

İşte LR da 2002 yılından beri Aloe Vera Jel İçecekler’ini, kendi yaptığı kalite kontrollerine ek olarak bir de bağımsız laboratuvar SGS INSTITUT FRESENIUS’e analiz ettiyor. SGS bu ürünlerin kimyasal, biyolojik ve yiyecek uygunluk ölçümlerini gerçekleştiriyor. SGS’nin düzenli olarak gerçekleştirdiği kalite kontrol testlerinde şunlar yapılıyor:

– Aloe Vera İçecek örneklerini test eden “gizli müşteriler”
– Aylık kontrol testleri
– Son ürünün algısal testi – Bağımsız ve LR’ın verdiği kalite onayına ek olarak
– Besin değerlerinin kontrolü
– Mikrobiyolojik testler
– Yoğunluk, pH, şeker, sitrik asit, aloin, korucu testleri
– Ürünlerin tortu, atık, böcek ilacı veya ağır metaller gibi maddeler içerip içermediğinin testi
– Tarım yapılan alanların ve üretim tesislerinin senelik olarak denetlenmesi

İşte %90 oranında saf Aloe Vera yaprak jeli içeren LR içeceklerinin kalitesinden bir kez de bu şekilde emin oluyoruz. Bize de bu nefis içeceklerin içerisindeki vitamin, enzim ve mineralleri lıkır lıkır bünyeye almak kalıyor 🙂

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın