LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Zeitgard Bakım Ürünleri’ni Zeitgard 2’yle kullanmanın avantajları

Göz Serumu ve Jel Kremler, Zeitgard 2 yardımıyla cildin daha derin katmanlarına kadar iletilir ve buralarda hücre metabolizması aktif şekilde düzenlenir, cilt sıkılaştırılır ve dolgunlaştırılır. Ancak cildin üst yüzeyi de yoğun bakıma, gevşemeye ve egzersize ihtiyaç duyar.

Elimizde son derece amacına yönelik bir bakım formülümüz var: Bu formülle hücre yapısı düzenlenir, cilt yüzeyi gevşetilir ve cilde bakım yapılır.

Bir yandan Zeitgard Bakım Sistemi Ürünleri dış etkilerden ve UV ışınlarına karşı ekstra koruma sağlar. Diğer yandan Zeitgard Bakım Sistemi Ürünleri Zeitgard Anti-Age Sisteminin yarattığı etkileri muhafaza eder.

Bununla birlikte uzun süreli etkiler elde edilir ve cilt yüzeyinin bakımıyla cildin görünümünde iyileşme garantilenir. Cilt, Zeitgard Bakım Sistemi Ürünlerindeki aminoasit ve gerekli maddelerle beslenir. Yüksek etkili etken madde kompleksleri yardımıyla cildin genel görünümü en iyi seviyeye çıkarılır.

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla