LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR saatini kazanmak için ne yapmak gerekir?

Saat hediyesi, iş ortağı olduğunuz ay ve onu takip eden 2 ay içinde kazanılabilir. Yani toplam 3 ay şansınız var. Toplam 2000 pw ve 2 iş ortağı yapmanız gerekir ve bunu saati kazanacağınız ay yapmanız gerekir.

Örnek:

# Ocak ayı iş ortağısınız. Ocak ayında 4 iş ortağı yaptınız ama toplam 1000 pw oldunuz. Saati kazanamazsınız.

# Şubat ayı başladı. Sıfır pw’siniz. Şimdi bu ay saat kazanmak istiyorsanız bu ay 2000 pw ve yeni 2 direk size bağlı iş ortağı yapmanız lazım. Yaparsanız kazanırsınız. Diyelim 2 iş ortağı yaptınız ama 1500 pw’de kaldınız. Maalesef yine kazanamazsınız.

# Mart ayı. Bu ay son şansınız. Yine 2000 pw ve 2 iş ortağı yapmanız lazım. 2 iş ortağı yaptınız. Ama onlardan biri çok çalıştı ve ilk ayında saati kazandı. 2000 pw direk ondan size geldi. O zaman onun pw dışında kişisel pw’niz ve başka iş ortaklarınızla 1000 pw rest yapmalısınız.

# Rest, tek kişiye sırtını dayamamak demektir. Çünkü pw’ler bir üst lidere aynen geçer. 2000 pw’yi bir iş ortağınız yaptıysa, size direk yansır ama siz saati kazanmazsınız, çünkü siz o ay bir şey yapmamışsınız. Sistem size, onun yaptığı dışında 1000 pw yaparsan saati kazanırsın der.

Cep telefonları yüzünden artık çoğumuzun pek de kullanmadığı, mali değeri yüksek olmayan bu hediyenin neden bu kadar önemli olduğunu şurada anlatmıştım.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın