Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard Anti-Age Nemlendirici Jel Krem

LR Zeitgard Anti-Age Nemlendirici Jel Krem yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş zengin içerikli yoğun bir bakım ürünüdür.

Cildin erken yaşlanmasındaki başlıca sebep çoğu zaman sahip olduğu nemi kaybetmesidir.

Nemlendirici Jel Krem cildi canlandırır, nemlendirir ve yüz hatlarını sabitler.

Cilt yapısı uygulama öncesine göre daha parlak, canlı ve genç bir görünüme kavuşur.

ÖZELLIKLERI
Cildin gitgide azalan elastikiyeti cildin nem tedariğindeki azalmanın bir göstergesidir. ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem ile cilt kısımları güçlenir ve yapılandırılır. Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem genç ciltlerde bile görülen yaşlanmanın ilk belirtilerinde cildi yapılandırmak üzere özel olarak tasarlanmış, zengin içerikli bir yüz kremidir.

ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem, alın bölgesindeki daha kalın cilt katmanlarına önem vererek farklı yapısal maddeler içerir. Hedef, cilde içeriden dışarı doğru dolgunluk kazandırmak için derinlemesine etki yaratmaktır.

İÇERIK MADDELERIYLE ILGILI BILGILER
ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem, iki yeni ve yenilikçi etken maddeyi – Patch H2O ve Ultra Filling Spheres – içerir. Patch H2O, etkisi yüksek ve cildin kendine özgü bir madde olan hyalüron içerir. Bu madde bağ dokularında bulunur ve cildin nem tedariği için gereken temel unsurdur. Dolayısıyla: Hyalüron asidi 6000 kat nem deposu yapmayı sağlar. Cildin yapılandırılması ve bakımı için bu önemlidir, çünkü cildin bol miktarda nemlendirilmesi cilt elastikiyetini belirgin düzeyde güçlendirir ve böylece cilt kuruluğundan kaynaklanan çizgiler engellenir. Ultra Filling Spheres’i küçük kürecikler şeklinde canlandırabiliriz. Bu başta içi boş olan küreciklerin nemi sünger gibi emmesi ve bu şekilde genleşmesi mümkündür. Bu da ciltteki çizgilerin ve pürüzlerin doldurulmasını ve cilt görünümünün daha düzgün, daha parlak, daha yumuşak, daha esnek ve taze olmasını sağlar.

Nasıl kullanılır?

Seçilen Anti-Age ürününü yüzün seçilen bölümlerine sürün. Sonrasında ZEITGARD 2’yi sıcak ve titreşimli aşamasına getirip kremi cilt üzerine yayarak uygulayın. Etken maddelerin cilde daha iyi işlemesi için cihazı soğuk aşamasına getirerek gözenekler kapatın ve titreşim işlevi ile de cilde iyice işlemesi sağlayın.

Bu yazıdaki ürünler: