Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard 2’nin benzersiz özellikleri nelerdir?

LR’ın yenilikçi anti aging cihazı Zeitgard 2 ile ilgili olarak LR Araştırma ve Geliştirme Müdürü Dr. Andreas Klein ile 2016 ocak ayında yapılan röportajı aşağıda bulabilirsiniz.

LR: ZEITGARD 2 ürünümüzün benzersiz özelliği nedir?
AK: „ZEITGARD 2 Anti-Age Cihazı, dermatolojik olarak test edilmiş teknolojileri, yani termik teknolojiyi (sıcaklık ve soğukluk) ve masajı birbirine uyumlu şekilde kullanan ve herkesin kendi evinde kullanabilme imkânı sağlayan bir yeniliktir. Metal yüzeyin şekli ve büyüklüğü özellikle hassas göz bölgesi için ergonomik şekilde uygun hale getirilmiştir.”

LR: ZEITGARD 2 ürünümüzün Kozmetik sektöründeki önemi nedir?
AK: „Etkisiyle eşi bulunmayan bir üründür. Anti-Age ürünlerimiz, cildin alt tabakalarına artık daha etkin şekilde nüfuz edebilir halde. Soğuk termik uygulaması etken maddeleri aynı bir depoda tutar gibi cildin derinliklerinde saklar ve orada etkinin devamlı ortaya çıkmasını sağlar. Bu sayede cildin üst katmanlarına uygulanan bakım ürünleri en uygun seviyede işlev görmüş olur. ZEITGARD 2 ürünümüz kendini hızlıca ısıtıp, soğutma özelliğine sahip. Ürün, masaj işlevi sayesinde dakikada 12.000 titreşimle (= 200 Hertz!) Anti-Age etkisinin uzun süre kalmasını desteklemiş oluyor.“

LR: ZEITGARD 2 neden doğrudan satış için ideal bir üründür?
AK: „Yenilikler daima açıklanmaya ihtiyaç duyar ve bu durum perakende satışa göre çok açık bir avantaj sağlar! Eğitimlerde ve birebir görüşmelerde doğru kullanım şeklini gösterip, ürünün sahip olduğu diğer avantajları vurgulayabiliyoruz. Örneğin; dokuyu güçlendiren veya göz şişkinlikleri ve göz halkalarını gideren masaj işlevi gibi…“

LR: ZEITGARD markasının gelecekteki durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?
AK: „Kozmetik alanında yenilikçi teknolojiye sahip bu modern cihazların gelişimleri tabii ki henüz bitmedi. Yani devam edecek – Merakla bekleyin!

Bu yazıdaki ürünler: