Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi Nemlendirici Set

Katalog Fiyatı 1.560,90 TL

1.114,90 TL

SET İÇERİĞİ:
– LR Zeitgard Anti-Age Sistemi ZEITGARD 2
– LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem
– LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Göz Serumu
– HEDİYE: Zeitgard Seyahat Çantası
2 yıl LR TÜRKİYE garantili

Stok kodu: 71006

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi Nemlendirici Set için 4 değerlendirme

 1. 5 out of 5

  nazan

  merhaba ben bundan almak istiyrmmm ama sepete ekle veya üye girişi gb bir secenek bulamadim yardim edermisnz

 2. 5 out of 5

  Mine Turay

  Kargo sağlam şekilde elime ulaştı. Arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım ve daha ilk kullanımda iştekiler yüzümdeki değişimi farketti çok memnun kaldım.

 3. 5 out of 5

  Hamiyet (Ürünü satın aldı)

 4. 4 out of 5

  Züleyha Altınay (Ürünü satın aldı)

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Set, LR’ın yaşlanma karşıtı, yenilikçi bir bakım sistemidir. LR’ın devrim yaratan anti-aging cihazı Zeitgard 2, göz serumu ve genç ciltler için nemlendirici jel kremden oluşur.

Bireysel faktörlere (uyku eksikliği, nikotin, stres, kötü beslenme, güneş ışınlarına maruz kalma ve daha fazlası) ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak çizgiler oluşur ve pürüzsüz ve parlak cildin yok olması kaçınılmazdır. Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına (epidermise) ulaşırken, Zeitgard 2 Anti Age Cihazı sayesinde göz serumu ve yüz kremi içerisindeki yaşlanama karşıtı içerikler en derin katmanlarına kadar ulaşabilir.

Zeitgard 2 Anti Age Cihazı‘nın başlığındaki paslanmaz çelik plaka bir düğmeye basılarak 42 dereceye kadar ısıtılır ve 5 dereceye kadar soğutulur. Cihazın dönüşümlü sıcak – soğuk etkisiyle cildin kan dolaşımı harekete geçirilir. Bu şekilde Anti-Age etken maddeleri cilt bariyeri üzerinden derinlerdeki cilt tabakalarına ulaştırılır. Burada yenileyici ve onarıcı etken maddeler tam olarak etkilerini gösterir ve titreşim ile etken maddelerin cildin katmanlarına ulaşması ayrıca desteklenir. Dönüşümlü sıcak-soğuk cildin kendine ait yenileyici maddeleriyle birlikte kılcal damarlar üzerinden besin desteği sağlar ve aynı zamanda zararlı maddeler cilt katmanlarından uzaklaştırılır.

SET İÇERİĞİ:

– ZEITGARD 2
LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Nemlendirici Jel Krem
LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Göz Serumu
– HEDİYE: Zeitgard Seyahat Çantası