LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Zeitgard 2 yüz ütüsü değildir

LR’ın kırışıklık karşıtı cihazı Zeitgard 2 pek çok kişi tarafından “yüz ütüsü” olarak adlandırılıyor. Üzerindeki başlık ve ısınma özelliğinden dolayı böyle dense de aslında cihaz “kırışıklık giderici ütü” değil! Bu ismin yarattığı yanlış algı yüzünden cihazı sıcak modda yüzünde bir saat boyunca gezdirerek kırışıkları gidermek isteyenler olmuş. Lütfen cihazı bu şekilde kullanmayın; hiç bir şekilde fayda sağlayamaz, tam tersine cildinizde zarar verebilirsiniz.

Zeitgard 2 cihazı tek başına veya başka markanın ürünleriyle kullanılırsa hiç bir işe yaramaz. Cihazın amacı kırışıkları düzeltmek değil, sıcak modda gözeneklerin açarak beraberindeki kremlerin cildin daha derinlerine inmesini, daha sonra soğuk modda gözenekleri küçülterek kremin içeride hapsolmasını ve daha uzun süre etki etmesini sağlamaktır. Yani kırışıkları gideren şey cihaz değil, yanındaki kremlerdir. LR bu kremlerde kırışıklıkları hızla yok eden iki tane yenilikçi etken madde kullanır. Cihaz sadece kremlerin etkisini artıran bir destek görevi görür.

Kısacası cihazı yüzünüzde daha uzun süre tutmanın kırışıklıklar üzerinde daha büyük bir etkisi olmaz. Kırışıkları “cildinizi ütüleyerek” değil, cihazı ve kremlerini düzenli olarak kullanırsanız azaltabilirsiniz. Ne kadar süre uygulama yapmanız gerektiği cihazla birlikte verilen kitapçıkta yazar. Paylaştığım görselde de görebileceğiniz gibi bu süre sıcak ve soğuk uygulama olmak üzere toplam 4 dakikadır. Lütfen cihazı ve kremlerini kullanım kılavuzunda verilen bilgiler dahilinde kullanın.

Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi‘nin kırışıkları nasıl yok ettiğini öğrenmek için şu yazımızı okuyun: Zeitgard 2 kırışıkları nasıl yok eder?

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla