Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard 2 Set mi? Diğer antiage kremler mi? Hangisini tercih etmeliyim?

Antiaging etkili kremler içerisindeki zengin içerik ve etken maddelerle yaşlanma etkilerini yavaşlatarak kırışıklık görünümü azaltmaya çalışırlar. Yaşlanan cilt eskisi gibi nem üretemez ve eskiden vücut tarafından doğal olarak üretilen vitamin ve minerallerin üretimi yavaşlar. Bu yüzden cilt esnekliğini ve tazeliğini kaybeder. İşte antiaging etkili kremlerle, bu kaybedilen vitamin ve minerallari cilde geri kazandırmaya çalışırız.

Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi‘nde, yani cihazla birlikte uygulanan krem ve serumlarda ise bu antiaging kremlerindeki zengin içerik yoktur. Bunun yerine 2 tane yenilikçi etken madde kullanılır : PatcH2O ve Ultra Filling Spheres.

Bun erken maddelerin işlevini şöyle özetleyebiliriz: PatcH2O, cilde ihtiyacı olan nemi etkisi gün boyunca devam etsin diye gün içerisinde kontrollü şekilde verir. Ultra Filling Spheres ise ciltteki nemi toplayarak şişen küreciklerden oluşan biyopolimerler içerir. Kürecikler nemle şişince, kırışıkların arasındaki boşlukları doldurur. Zeitgard 2 uygulamalarında anında sonuç almamızın nedeni budur. Jelleri cihazla beraber kullandığımızda, gözenekleri açıp kapatarak bu maddelerin cilt altına inmelerini ve orada hapsolmasını sağlarız. Böylece etki süresini uzatmış oluyoruz. (Etken maddeler tamamen farklı olduğundan, cihazı başka kremlerle kullandığımızda aynı etkiyi alamayız.)

Burada kadar okuduysanız kafanızda az çok netleşmiştir. Antiaging kremler daha uzun sürede etki eder ama yaşla beraber kaybettiğimiz, cildimizin ihtiyaci olan maddeleri geri kazandırır. O yüzden bunları her zaman düzenli olarak kullanmamız gerekir. Zeitgard 2 ise cildindeki kırışıklık görünümünü hızlı bir şekilde azaltmak için günlük anti-age kremlerinize ek olarak kullanabileceğiniz bir bakım ürünüdür. LR’ın da önerisi Zeitgard 2 ve jelleri, üzerine de günlük antiaging kremleri kullanılmasıdır.

Bu konudaki daha detaylı bilgi isterseniz şu yazıma göz atmanızı öneririm.

Bu yazıdaki ürünler:

“Zeitgard 2 Set mi? Diğer antiage kremler mi? Hangisini tercih etmeliyim?” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba ben LR anti aging cihazınızın hiç bir resminde kablo göremedim usb kablo mu adaptòrlü kablo mu pilli mi ?

    • Merhaba, Zeitgard 1 ve 2 cihazları şarjlıdır. Şarj ünitesiyle beraber gelir kutusunda.

  2. simdi dogrumu anladim, zeitgard anti age uygulamasi yapay bir etkimi birakiyor yoksa öyle bir görünüm mü sagliyor? bu demek oluyorki zeitgard anti age jelleri ve aleti kullaninca sadece kisa sürelik etki sagliyor? ancak kremleri kullanirsak onlarin uzun süreli faydasini görebiliriz? jeller kremlerin etki göstermesinde destekleyicimi yoksa kendi basina kullanildiginda sadece kisa sürelik bir fayda mi sagliyor?kalici bir etki birakmiyormu?

    • Mehtap hanım, hic bir anti aging ürünü kalıcı bir etki bırakmaz. Kullanmayı bırakmanız halinde cildiniz eski haline döner, çünkü cilt sürekli yaşlanmaya devam eder ve bunu durdurmamız imkansızdır. Ancak Zeitgard 2 gibi, anti-age kremler gibi ürünlerle bu yaşlanmayı yavaşlatabiliriz. Kısacası bahsettiğiniz gibi yapay bir etki söz konusu değil. Zeitgard 2 anti-age sistemi düzenli olan kullanıldığında cildinizi nemle besler ve kırışıkları doldurur. Kullanmayı bırakmanız halinde, her anti-age ürününde olduğu gibi eskiye dönüş kaçınılmazdır.

Yorumlar kapalı.