Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard 2 Set mi? Diğer antiage kremler mi?

Çok gelen sorulardan biri daha. Aslında bunu ayrıntılı olarak şurada anlatmıştım. Yine de biraz daha basit şekilde anlatacağım.

Şimdi bildiğimiz antiaging kremler, yani LR’dan söz edecek olursak Serox, Beauty Diamonds, Nanogold gibi kremler; içerisindeki zengin içerik ve etken maddelerle yaşlanma etkilerini yavaşlatarak kırışıklık görünümü azaltmaya çalışıyorlar. Yaşlanan cilt eskisi gibi nem üretemiyor ve eskiden vücut tarafından doğal olarak üretilen vitamin ve minerallerin üretimi yavaşlıyor. Bu yüzden cilt esnekliğini ve tazeliğini kaybediyor. İşte kremleri, bu kaybedilen vitamin ve minerallari cilde geri kazandırmaya çalışıyoruz.

Gelelim Zeitgard 2 jellerine. Zeitgard 2 jellerinin içerisinde, bu antiaging kremlerindeki bu zengin içerik yok. Bunun yerine 2 tane yenilikçi etken madde var: PatcH2O ve Ultra Filling Spheres. Bunların şu işlevi var: PatcH2O, cilde ihtiyacı olan nemi etkisi gün boyunca devam etsin diye gün içerisinde kontrollü şekilde veriyor. Ultra Filling Spheres ise ciltteki nemi toplayarak şişen küreciklerden oluşan biyopolimerler içeriyor. Kürecikler nemle şişince, kırışıkların arasındaki boşlukları dolduruyorlar. Zeitgard 2 uygulamalarında anında sonuç almamızın nedeni bu. Jelleri cihazla beraber kullandığımızda, gözenekleri açıp kapatarak bu maddelerin cilt altına inmelerini ve orada hapsolmasını sağlıyoruz. Böylece etki süresini uzatmış oluyoruz. (Etken maddeler tamamen farklı olduğundan, cihazı başka kremlerle kullandığımızda aynı etkiyi almıyoruz.)

Burada kadar okuduysanız kafanızda az çok netleşmiştir. Antiaging kremler daha uzun sürede etki eder ama yaşla beraber kaybettiğimiz, cildimizin ihtiyaci olan maddeleri geri kazandırır. O yüzden bunları zaten kullanmamız gerekir. Zeitgard 2 ise bence biraz daha “lüks bakım” kategorisine giriyor. Evet görüntü olarak harika bir sonuç yaratıyor ama biraz daha “yapay” bir etki yaratıyor. Zaten şirket de bu yüzden önce Zeitgard 2 ve jelleri, üzerine de günlük antiaging kremleri kullanın diyor.

Kısacası bütçesi uygun olan Zeitgard 2 ve jellerini alsın tepe tepe kullansın ama günlük antiaging ürünlerini de kullanmayı ihmal etmesin.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“Zeitgard 2 Set mi? Diğer antiage kremler mi?” üzerine 2 yorum

  1. simdi dogrumu anladim, zeitgard anti age uygulamasi yapay bir etkimi birakiyor yoksa öyle bir görünüm mü sagliyor? bu demek oluyorki zeitgard anti age jelleri ve aleti kullaninca sadece kisa sürelik etki sagliyor? ancak kremleri kullanirsak onlarin uzun süreli faydasini görebiliriz? jeller kremlerin etki göstermesinde destekleyicimi yoksa kendi basina kullanildiginda sadece kisa sürelik bir fayda mi sagliyor?kalici bir etki birakmiyormu?

    • Mehtap hanım, hic bir anti aging ürünü kalıcı bir etki bırakmaz. Kullanmayı bırakmanız halinde cildiniz eski haline döner, çünkü cilt sürekli yaşlanmaya devam eder ve bunu durdurmamız imkansızdır. Ancak Zeitgard 2 gibi, anti-age kremler gibi ürünlerle bu yaşlanmayı yavaşlatabiliriz. Kısacası bahsettiğiniz gibi yapay bir etki söz konusu değil. Zeitgard 2 anti-age sistemi düzenli olan kullanıldığında cildinizi nemle besler ve kırışıkları doldurur. Kullanmayı bırakmanız halinde, her anti-age ürününde olduğu gibi eskiye dönüş kaçınılmazdır.

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla