Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard 2 Jel Kremler mi? Serox, Nanogold, Beauty Diamonds mı?

https://www.youtube.com/watch?v=xAJTsmnZu3w
LR’ın yeni yaşlanma karşıtı yeni cihazı Zeitgard 2 çok ses getirdi. Ancak herkesin kafasında aynı soru var, setlerde beraber verilen kremleri mi kullanmalıyım? Yoksa sadece cihazı alıp Zeitgard Bakım Ürünlerini mi? Bu soruyu iki şekilde cevaplayacağım, önce şirketin yayınlandığı Zeitgard 2 Sıkça Sorulan Sorular belgesinden alıntı yapacağım. Sonrasında Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi içerisindeki jellerde kullanılan 2 tane yenilikçi etken maddenin ne işe yaradığını anlatacağım. Önce şirketin önerisine göz atalım.

BÖLÜM 1 – SORULAR VE CEVAPLAR

Kataloğa baktığımız şu 3 sıralamayı göreceksiniz:

1. Adım: Zeitgard 1 Temizleme Cihazıyla cildinizi temizleyin.
2. Adım: Zeitgard 2 Anti-Age Sistemiyle kırışıklıkları azaltın.
3. Adım: Zeitgard Anti-Age sistemine ek olarak, cildinize kalıcı ve onarıcı bakım yapın (Serox, Nanogold, Beauty Diamonds).

Yani en basit anlatımla Zeitgard 2 ile birlikte verilen jelleri cihazla birlikte kullanın, sonrasında Serox, Nanogold, Beauty Diamonds, Platinum, Powerlift gibi Zeitgard bakım ürünlerini uygulayın. Şimdi Sıkça Sorulan Sorular’da ilgili bölümlere geçelim, bakalım bu jeller ne işe yarıyormuş:

ZEITGARD Anti-Age Ürünlerimizin ZEITGARD 2 ile birlikte uygulanması halinde ciltte tam olarak neler olur?
Zeitgard Anti-Age ürünler, içten dışarı etki prensibiyle işlev gösterdikleri epidermiste derinlemesine etki yaratır. Zeitgard 2’nin yarattığı ısılar cilde özgü etken madde ve yenileme mekanizmasını devreye sokar. Hücre metabolizması ve buna ek olarak mikro sirkülasyon düzenlenir. Titreşim, masaj yaparak termik uygulamaların etkilerini destekler ve verimli sonuçlar alınmasını sağlar.

Cilt üzerinde etki yaratmak için ZEITGARD 2 ile birlikte ZEITGARD Anti-Age Göz Serumunun hedefi nedir?
Zeitgard 2 teknolojisiyle Zeitgard Anti-Age göz serumunun kombinasyon halinde kullanılması sonucu şişlikler azalır ve hyalüronik asit ile cildin üst katmanına bakım yapılır. Ayrıca göz bölgesindeki hassas cilt nemlendirilir, ince çizgiler içten dışa doldurularak azaltılır. Serumumuz sağladığı hyalüronik asit ve nem sayesinde ciltte bir ağ gibi yayılarak cildin elastikiyetini ve esnekliğini artırır.

Cilt üzerinde etki yaratmak için ZEITGARD 2 ile birlikte ZEITGARD Anti-Age Jel Kremin hedefi nedir?
Derinlemesine etki yaratan, yapılandırma sağlayan etken madde kompleksiyle Zeitgard Anti-Age Jel Krem cilde bakım yapar ve cildi içeriden dışarı doğru besler. Bunun dışında etken madde kombinasyonu gözenekleri tıkamayan içerik maddeleri sayesinde cilt katmanlarını derinlemesine yeniler. Hücre metabolizması zenginleşir ve desteklenir. Zeitgard Anti-Age Jel Krem genç ve taze bir cilt için “güçlü bir temel” oluşturur.

Şimdi de asıl sorumuza ve cevabına bakalım:

Neden ZEITGARD anti-Age Sistemi uygulamasının ardından ZEITGARD Bakım Sistemi ürünlerini öneriyoruz?

Göz Serumu ve Jel Kremler Zeitgard 2 yardımıyla cildin daha derin katmanlarına kadar iletilir ve buralarda hücre metabolizması aktif şekilde düzenlenir, cilt sıkılaştırılır ve dolgunlaştırılır. Ancak cildin üst yüzeyi de yoğun bakıma, gevşemeye ve egzersize ihtiyaç duyar. Elimizde son derece amacına yönelik bir bakım formülümüz var: Bu formülle hücre yapısı düzenlenir, cilt yüzeyi gevşetilir ve cilde bakım yapılır. Bir yandan Zeitgard Bakım Sistemi Ürünleri dış etkilerden ve UV ışınlarına karşı ekstra koruma sağlar. Diğer yandan Zeitgard Bakım Sistemi Ürünleri Zeitgard Anti-Age Sisteminin yarattığı etkileri muhafaza eder. Bununla birlikte uzun süreli etkiler elde edilir ve cilt yüzeyinin bakımıyla cildin görünümünde iyileşme garantilenir. Cilt, Zeitgard Bakım Sistemi Ürünlerindeki aminoasit ve gerekli maddelerle beslenir. Yüksek etkili etken madde kompleksleri yardımıyla cildin genel görünümü en iyi seviyeye çıkarılır.

BÖLÜM 2 – YENİ ETKEN MADDELER

LR yine ne kadar yenilikçi bir şirket olduğunu göstermiş ve Zeitgard 2 cihazıyla birlikte sunduğu ürünlerde yepyeni etken maddeler kullanmış. Kataloğa da bakınce göreceksiniz; göz serumunda, nemlendirici ve yeniden yapılandırıcı jel kremde PatcH2O ve Ultra Filling Spheres isimli yeni teknoloji etken maddeler var. Bunlar Beauty Diamonds, Serox ve Nanogold’da bulunmuyor. Çok daha hızlı etki eden ve tam da Zeitgard 2 cihazının hedeflediği gibi cildin alt katmanına inebilen maddeler. Gelin yakınndan bakalım:

PatcH2O

PatchH2O cilde anında ve uzun süreli nem kazandırmak için geliştirilmiş en son teknolojilerden biridir. PatchH2O, doğal biyopolimerlerden oluşmuş bir moleküler ağ içerisine hapsedilmiş gliserin, serine, trehalose ve üre gibi yüksek nemlendirici özelliği olan bir kompleksten oluşuyor.

Bu teknolojinin en önemli özelliği; doğal ve cilde uyumlu biyopolimerler aracılığıyla aktif maddelerin deri katmanları içerisinde “kontrollü salınımının” sağlanması. PatchH2O teknolojisinde kullanılan biyopolimerin yapısında hyalüronik asit, alginate ve pullulan gibi cilt yüzeyinde tutunarak koruyucu bir tabaka oluşturan ve böylece cildin nemini hapseden doğal maddeler var. Bu birinci seviye nemlendirmeyi sağlıyor.

İkinci ve önemli basamak ise bu biyopolimerin içerisine hapsedilmiş olan nemlendirici kompleksin, biyopolimerin cilt yüzeyinde yavaşça bozulması sayesinde, kontrollü şekilde epidermis içerisine dağılarak optimum ve uzun süreli nemlendirmeyi sağlaması.

Ultra Filling Spheres

Ultra Filling Spheres (dolgu kürecikleri) teknolojisinin temelinde, tamamen sudan ve nemden arındırılarak kurutulmuş biyopolimerlerden oluşan küreciklerin, ciltteki nem sayesinde şişerek kırışıkları ve ince çizgileri doldurması bulunur. Bu kürecikleri oluşturan 2 farklı biyopolimer bulunuyor: Biri hyalüronik asit, diğeri de çok yüksek nem tutucu özelliği olan ve “konjac” adı verilen bir bitkiden elde edilen jel yapıdaki biyopolimer. Bu iki biyopolimer bir araya gelerek dolgu küreciklerini oluşturur ve sonrasında tamamen suyu alınıp kurutularak kullanıma hazır hale getirilirler. Cilde verildiklerinde ise ciltteki su rezervini kullanarak hızlı bir şekilde ve çok büyük oranda şişerek cilt yüzeyindeki kırışıklık ve ince çizgilerin içini doldururlar.

BÖLÜM 3 – SONUÇ

Zeitgard 2 Cihazı ile birlikte verilen jel kremlerdeki yeni etken maddeleri incelediğimizde, bu ürünlerin tam da cihazın amacına uygun olarak gözeneklerin açılmasıyla birlikte ciltte daha derinlere işlemesi hedeflenen maddeler olduğunu, anında ve hızlı sonuç alındığını görüyoruz. Cihazı kullananlar da, Zeitgard 2 Jel Kremlerin cihazla birlikte daha kolay sürüldüğünü ve emildiğini söylüyor.

Serox, Nanogold, Beauty Diamonds gibi diğer bakım ürünleri de, cihaz ve setteki ürünler birlikte kullanıldıktan sonra, cilde genç kalması için ihtiyacı olan farklı etken maddeleri sağlıyor. LR Ürün Sorumlusu Müge Hanım’ın verdiği bilgiye göre Zeitgard 2 Jel Kremleri Sıcak-Soguk teknolojisine uygun olarak üretilmiş, ancak Bakım Ürünleri buna uygun değil ve cihazla beraber kullanılmaması gerekiyor!

Sonuç olarak Zeitgard 2 Cihazı’ndan maksimum performans alabilmek için Set olarak birlikte verilen Jel Kremleri de alın. Sadece bu ürünler bile tek başına cildinizde gözle görülür bir fark yaratacaktır. Üzerine Zeitgard Bakım Ürünleri’ni de kullanmanız halinde çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

Yorumlar kapalı.