Aldığınız LR ürünleri işinize yaptığınız yatırımdır

– 249 TL’lik paketteki ürünleri değiştirebilir miyim?
– Hayır değiştirilemiyor, o paket sabit. Ama içerisindeki ürünler günlük kullanıma uygun, hepsini rahatlıkla satabilirsiniz.
– Satamazsam elimde kalır !

Hem iş olarak yapmak istiyor, para kazanmak istiyor, hem de kendi işi için alacağı ürünleri elimde kalır diyerek riskli buluyor. Satamazsam elimde kalır ne demek ya? Sanki sermaye koyup şirket kuruyor, personel alıyor, fabrika kuruyor, 500 bin tane mal üretiyor, depo kuruyor, 10 milyon TL’lik malı satacak ekibi kuruyor ve ürün satmaya çalışıyor da; satamazsam elinde kalır diyor! E bunu zaten LR senin için yapmış, bütün risk onun üzerinde, ürünler tutmazsa o ürünü geliştirme, üretme, ambalajlama, lanse etme, dağıtma için gerekli olan tüm yatırımı çöpe atacak ve zarar edecek olan şirket! Senin tek yapman gereken 249 liralık ürünün bir kısmını kullanıp ürünlere güvenmek, kalanı da satmaya çalışarak para kazanmaya çalışmak. En kötü diğer ürünleri de alır kullanırsın, parayı sokağa atmıyorsun ki. Kardeşin zor gününde senden 249 TL borç istese bu kadar düşünür müsün? Para kazanmaya çalışıyorsun, ticaret yapıyorsun ama sıfır riskle yapıyorsun, daha ne istiyorsun? 🙂

Bizim işimiz o ürünleri satmaya çalışmak! Sen para kazanmak istiyorsan, zaten ne yapıp edip o ürünleri satacaksın. Satamazsam elimde kalır demek bu işin doğasına aykırı. Deneyeceksin, satamazsan başka yollar bulacaksın, yardım alacaksın, ürünleri öğreneceksin, anlatımını değiştireceksin, eksiklerini kapatacaksın, tekrar deneyeceksin. Onları uğraşıp satacaksın, memnuniyet yaratacaksın, sonra yeni sipariş toplayıp tekrar satış yaratacaksın. Bir işte böyle başarılı olunur. Ya satamazsam diye başlarsan hiç bir işte başarılı olamazsın…

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın