LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Zeitgard 1’i kuaförler nasıl kullanabilir?

Zeitgard 1 Yüz Temizleme cihazı kişiye özel bir cihazdır. Fırça tek bir kişi tarafından kullanılmalıdır.

Şunu düşünün, evde herkesin bir diş fırçası var değil mi? Tüm aile tek bir fırça kullanmıyorsunuz. İşte Zeitgard 1’in fırçası da kişiye özel olmalıdır. Aksi halde hijyen sağlayamazsınız. Fotoğraflarda kullanılmış bir diş fırçasının elektron mikroskobunda büyütülmüş resmini görüyorsunuz. Üzeri gözle görünmeyen diş plaklarıyla kaplı. Peki reklamlarda sıkça duyduğumuz diş plağı nedir? Dişler, 24 saat boyunca fırçalanmadığı zaman dişlerin üzerinde krem renginde ve tırnakla sıyırdığımızda dişten kolaylıkla ayrılabilen bir tabaka meydana gelir. Bu tabaka birçok bakterinin bir araya gelerek oluşturduğu bakterilerden oluşan bir tabakadır. Bakterilerden oluşan bu tabakaya bakteri plağı denir. Diş plağı deyince daha masum geliyor kulağa ama aslında durum vahim.

İçerisindeki Microsilver sayesinde Zeitgard 1 fırçası üç ay boyunca antibakteriyel kalıyor. Bu da günde bir kereden toplam 90 kullanım demek. Sonrasında yıpranmadan dolayı fırça lifleri bu özelliğini kaybediyor. İş yerinde uygulama amaçlı kullanılırsa fırça sık kullanımdan dolayı çok daha kısa sürede ömrünü tamamlayacaktır. Bu yüzden kesinlikle iş yerlerinde yüz üzerinde uygulama yapılmamalı. Bazı kişiler fırçayı Microsilver el jeliyle yıkayıp farklı kişilerde tekrar kullanıyorlar. Siz annenizin kullandığı diş fırçasını sabunla yıkayıp kullanıyor musunuz? Fırçayı derinlemesine temizleyebilir misiniz? Fotoğraflara tekrar bakın, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Kısacası ya her müşteriye ayrı başlık kullanılmalı ya da eğitim videolarında gösterildiği gibi el üzerinde test edilerek isteyen kişilere cihazın satışı yapılmalı.

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla