✅ LR 2017 EYLÜL İndirim Kataloğu için tıklayın


Zeitgard 1’i kuaförler nasıl kullanabilir?

dis fircasi killari mikroskop

Zeitgard 1 Yüz Temizleme cihazı kişiye özel bir cihazdır. Fırça tek bir kişi tarafından kullanılmalıdır.

Şunu düşünün, evde herkesin bir diş fırçası var değil mi? Tüm aile tek bir fırça kullanmıyorsunuz. İşte Zeitgard 1’in fırçası da kişiye özel olmalıdır. Aksi halde hijyen sağlayamazsınız. Fotoğraflarda kullanılmış bir diş fırçasının elektron mikroskobunda büyütülmüş resmini görüyorsunuz. Üzeri gözle görünmeyen diş plaklarıyla kaplı. Peki reklamlarda sıkça duyduğumuz diş plağı nedir? Dişler, 24 saat boyunca fırçalanmadığı zaman dişlerin üzerinde krem renginde ve tırnakla sıyırdığımızda dişten kolaylıkla ayrılabilen bir tabaka meydana gelir. Bu tabaka birçok bakterinin bir araya gelerek oluşturduğu bakterilerden oluşan bir tabakadır. Bakterilerden oluşan bu tabakaya bakteri plağı denir. Diş plağı deyince daha masum geliyor kulağa ama aslında durum vahim.

İçerisindeki Microsilver sayesinde Zeitgard 1 fırçası üç ay boyunca antibakteriyel kalıyor. Bu da günde bir kereden toplam 90 kullanım demek. Sonrasında yıpranmadan dolayı fırça lifleri bu özelliğini kaybediyor. İş yerinde uygulama amaçlı kullanılırsa fırça sık kullanımdan dolayı çok daha kısa sürede ömrünü tamamlayacaktır. Bu yüzden kesinlikle iş yerlerinde yüz üzerinde uygulama yapılmamalı. Bazı kişiler fırçayı Microsilver el jeliyle yıkayıp farklı kişilerde tekrar kullanıyorlar. Siz annenizin kullandığı diş fırçasını sabunla yıkayıp kullanıyor musunuz? Fırçayı derinlemesine temizleyebilir misiniz? Fotoğraflara tekrar bakın, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Kısacası ya her müşteriye ayrı başlık kullanılmalı ya da eğitim videolarında gösterildiği gibi el üzerinde test edilerek isteyen kişilere cihazın satışı yapılmalı.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ZEITGARD 1 İNDİRİMLİ FİYATLARI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın