LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Sivera ve Master Drink siparişlerimiz geldi

Bu ay yine sağlığımıza LR’la yatırım yaptık! Aloe Vera Sivera ısırganlı jel içecek ve Master Drink! Bu içecekler müşteriye değil, kendimize 😉

Bazen kendi üyelerimden bile duyuyorum: Ben gıda takviyelerine karşıyım! Ne içtiğini bilmediğin, öğrenmeye çalışmadığın ve ön yargılı olduğun için karşı olursun tabi.

Ha bir de şu var, bazen karşıyım diyen kişiye bakıyorsun, kanser olmak için her şeyi yapıyor: Sigara içiyor, fast food yiyor, kola içiyor, işlenmiş eti kahvaltıdan eksik etmiyor. Sonra gidiyor, ordan verdik bari burdan alalım diye sentetik vitamin haplarını avuç avuç yutuyor. Oysa içtiği tüm o vitaminlerin aloe vera yaprak jelinde doğal olarak bulunduğunu, LR’ın bunu şişeleyip içilebilir hale getirdiğini, düzenli kullanımın bağısıklık sistemini güçlendirdiğini, pek çok rahatsızlığında tedavisine destek verdiğini, bunun bir nimet olduğunu anlatıyorsun ama sanki duvara konuşuyorsun.

Neyse, biz anlatmaktan yorulmamalıyız çünkü işimiz bu öyle değil mi? 🙂

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla