Web Analytics Made Easy - StatCounter

Sivera ve Master Drink siparişlerimiz geldi

Bu ay yine sağlığımıza LR’la yatırım yaptık! Aloe Vera Sivera ısırganlı jel içecek ve Master Drink! Bu içecekler müşteriye değil, kendimize 😉

Bazen kendi üyelerimden bile duyuyorum: Ben gıda takviyelerine karşıyım! Ne içtiğini bilmediğin, öğrenmeye çalışmadığın ve ön yargılı olduğun için karşı olursun tabi.

Ha bir de şu var, bazen karşıyım diyen kişiye bakıyorsun, kanser olmak için her şeyi yapıyor: Sigara içiyor, fast food yiyor, kola içiyor, işlenmiş eti kahvaltıdan eksik etmiyor. Sonra gidiyor, ordan verdik bari burdan alalım diye sentetik vitamin haplarını avuç avuç yutuyor. Oysa içtiği tüm o vitaminlerin aloe vera yaprak jelinde doğal olarak bulunduğunu, LR’ın bunu şişeleyip içilebilir hale getirdiğini, düzenli kullanımın bağısıklık sistemini güçlendirdiğini, pek çok rahatsızlığında tedavisine destek verdiğini, bunun bir nimet olduğunu anlatıyorsun ama sanki duvara konuşuyorsun.

Neyse, biz anlatmaktan yorulmamalıyız çünkü işimiz bu öyle değil mi? 🙂

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla