LR 2018 TEMMUZ İndirim Kataloğu için tıklayın


Sivera ve Master Drink siparişlerimiz geldi

Bu ay yine sağlığımıza LR’la yatırım yaptık! Aloe Vera Sivera ısırganlı jel içecek ve Master Drink! Bu içecekler müşteriye değil, kendimize 😉

Bazen kendi üyelerimden bile duyuyorum: Ben gıda takviyelerine karşıyım! Ne içtiğini bilmediğin, öğrenmeye çalışmadığın ve ön yargılı olduğun için karşı olursun tabi.

Ha bir de şu var, bazen karşıyım diyen kişiye bakıyorsun, kanser olmak için her şeyi yapıyor: Sigara içiyor, fast food yiyor, kola içiyor, işlenmiş eti kahvaltıdan eksik etmiyor. Sonra gidiyor, ordan verdik bari burdan alalım diye sentetik vitamin haplarını avuç avuç yutuyor. Oysa içtiği tüm o vitaminlerin aloe vera yaprak jelinde doğal olarak bulunduğunu, LR’ın bunu şişeleyip içilebilir hale getirdiğini, düzenli kullanımın bağısıklık sistemini güçlendirdiğini, pek çok rahatsızlığında tedavisine destek verdiğini, bunun bir nimet olduğunu anlatıyorsun ama sanki duvara konuşuyorsun.

Neyse, biz anlatmaktan yorulmamalıyız çünkü işimiz bu öyle değil mi? 🙂

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın