Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da kol saatini kazanmak neden önemlidir?

LR İș Ortağı olduğunuz ilk ay veya takip eden 2 ay içinde 2000 PW ve 2 yeni İș Ortağı yaptığınız takdirde Hızlı Bașlangıç Ödülü olarak bir kol saati kazanırsınız. Bunun sonrasında tablet, cep telefonu ve şirket aracı gibi ödüller gelir. Evet kol saati belki çok basit hediye, parasal değeri de çok değil. Ama saatiniz kazanmak demek, size LR’da kariyer yapabileğinizi işaret eden önemli bir göstergedir.

2000 pw demek yaklaşık 2500 TL civarında ciro yapmanız demektir. 2500 TL’yi bir ay içinde tek başınıza yapmanız oldukça zor. Ama ekibinize en az 2 kişi dahil edebilir ve onlara işi öğretirseniz, bu puana onların yaptığı satışlar ve üyeler sayesinde ulaşma şansınız artar.

Bu işi size kolayca ve hızlıca yükselme ve zengin olma şansı olarak anlatan kişiler inanmayın. Bu iş emek işidir. Emek verdikçe basamakları çıkarsınız. Bunun ilk adımı da 3 ay içerisinde küçük bir ekip kurmak ve saatinizi kazanmaktır. İlk basamağı çıktıktan sonra, bir sonraki basamağa atlarsınız. Eğer LR’a yeni başladıysanız hedefiniz ilk 3 ayınızda 2000 pw’ye ulaşmak ve beraber çalışmak istediğiniz 2 arkadaşınızı ekibinize dahil ederek onlara bu işi öğretmek olsun.

Bu anlattıklarımdan hiç bir şey anlamadıysanız, hemen sponsorunuza ulaşarak size açıklamasını talep etmelisiniz 🙂

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın