Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da kol saatini kazanmak neden önemlidir?

LR İș Ortağı olduğunuz ilk ay veya takip eden 2 ay içinde 2000 PW ve 2 yeni İș Ortağı yaptığınız takdirde Hızlı Bașlangıç Ödülü olarak bir kol saati kazanırsınız. Bunun sonrasında tablet, cep telefonu ve şirket aracı gibi ödüller gelir. Evet kol saati belki çok basit hediye, parasal değeri de çok değil. Ama saatiniz kazanmak demek, size LR’da kariyer yapabileğinizi işaret eden önemli bir göstergedir.

2000 pw demek yaklaşık 2500 TL civarında ciro yapmanız demektir. 2500 TL’yi bir ay içinde tek başınıza yapmanız oldukça zor. Ama ekibinize en az 2 kişi dahil edebilir ve onlara işi öğretirseniz, bu puana onların yaptığı satışlar ve üyeler sayesinde ulaşma şansınız artar.

Bu işi size kolayca ve hızlıca yükselme ve zengin olma şansı olarak anlatan kişiler inanmayın. Bu iş emek işidir. Emek verdikçe basamakları çıkarsınız. Bunun ilk adımı da 3 ay içerisinde küçük bir ekip kurmak ve saatinizi kazanmaktır. İlk basamağı çıktıktan sonra, bir sonraki basamağa atlarsınız. Eğer LR’a yeni başladıysanız hedefiniz ilk 3 ayınızda 2000 pw’ye ulaşmak ve beraber çalışmak istediğiniz 2 arkadaşınızı ekibinize dahil ederek onlara bu işi öğretmek olsun.

Bu anlattıklarımdan hiç bir şey anlamadıysanız, hemen sponsorunuza ulaşarak size açıklamasını talep etmelisiniz 🙂