Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’a üye olduktan sonra nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz?

Hem sizin, hem de LR’ın daha çok para kazanması için yapılacak tek şey var, daha çok ürün satmak. Peki siz tek başınıza ürün sattığınız sürece nasıl daha fazla kazanabilirsiniz ki?

Bu aslında şuna benziyor, siz tek başınıza mahallenin bakkalısınız (bakkal candır, o ayrı :)). Düzenli olarak ekmeğinizi, gazetenizi, sütünüzü vs. satar paranızı kazanırsınız. Peki Migros olmak ve daha çok para kazanmak için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle daha fazla sermayaye ihtiyacınız var. Böylece deposu olan daha bir büyük yer kiralayacak, rafkaki ürünleri çeşitlendirecek ve mağazada çalışacak yeni personal istihdam edebileceksiniz. Bakkal olarak günde 5 bin liralik satış yapabilecekken, süpermarket olduğunuzda günde 50 bin liralık satış yapacaksınız.

İşte bunun çok daha azını LR’da yaparsanız Migros oluyorsunuz ! Daha büyük mağazaya, depoya, elinizde çeşit çeşit ürün tutmanıza ve sermayeye ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken kendiniz gibi kişiler bulmak. Aynı mahalle bakkalı gibi her ay hep aynı 20 kişiye satış yapacağınıza, sizin gibi bu işi yapmak isteyebilecek kişilere gidip bu iş fırsatından bahsedin. Alman malı kozmetik ürünlerinin satışını yapabileceklerini ve kendi ekiplerini kurabileceklerini anlatın. Onlardan sadece siz ne yapıyorsanız aynısını yapmalarını isteyin ve bundan sonraki tüm süreçte destek vereceğinizi, işi öğreteceğinizi, ekip olarak çalışacağınızı söyleyin. Tek başınıza ayda 1000 liralık ürün satacağınıza, ekip olarak ayda 10 bin liralık LR ürünü satın. Kendi satışınızdan karınız cebinize girsin, üzerine ekibinizin 10 bin liralık satışı üzerinden priminizi kazanın. Kısacası şirkete 1000 lira yerine 10 bin liralık değer katın, şirket de size ödülünüzü versin.

LR’daki işinize yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Yapacağınız şey basit ve üstelik bedava: Kendinize bir ekip kurun !