LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


LR’da araba nasıl kazanılır?

Ne kadar düz bir başlık değil mi? Aslında cevabı çok basit, anlatacağım. Önce arabaya doğru giden kalifikasyonlara bir bakalım:

Junior Manager:

Junior Manager kalifikasyonunu Yönetici Yardımcısı gibi düşünebilirsiniz. 4000 pw (grup satışı) yapmak ilk şart. Yani sizin satışınızdan kazandığınız puanları değil, ekibinizden kazandığınız puanları istiyor şirket. Çok da mantıklı, yönetecek bir ekiniz yoksa niye “yönetici” olasınız ki?

Sadece bu yeterli değil, 3 tane de primli kolunuz olması lazım. Primli kol 250 pw üzeri puan olan iş ortağı demektir. Yani şirket size der ki; öyle herkesten 100’er 100’er puan toplayarak 4000 puan yaparsan saymam, ekibinden en az 3 kişiye de bu işi öğret, onlar da senin gibi çalışsınlar, satış yapsınlar ve ekip kursunlar, ancak o zaman yönetici olursun.

Yetti mi? Yetmedi. Son olarak sizden bir de 250 pw kişisel sipariş girmenizi ister. Neden? Bu ufak ekibi kurmak için yeterince deneyime sahip misin? Yoksa biraz şansa mı oldu? O yüzden belki biraz daha fazla satış yapmalısın, ürünleri tanımalı, tanıtmalısın. Sadece ürün alarak LR deneyimini yaşayan müşterilerin belki ileride senin üyen olurlar.

Manager:

İşler tıkırında. Ekibinle beraber Yönetici Yardımcısı’yken yaptığın puanı ikiye katlamışsın ve 8000 pw’ye ulaşmışsın. Bu o kadar da kolay birşey değil, demek ki istikrarlı şekilde büyümüşsün, artık sana Yönetici diyebiliriz. Peki gerçekten ekibini büyüttün mü? Artık 3 yerine 4 primli kolun varsa kabulümüzdür. Galiba Junion Manager’ken yaptığın satışların faydasını gördün, bu ay da 250 pw yapmaya devam et.

Junior Takım Lideri:

12.000 pw’ye mi ulaştın? Sen bu işi biliyorsun sanırım. Koçsun koç 🙂 6 tane primli kolun ve 250 pw de kişisel satışın da varsa tadından yenmezsin. Artık sana lider demenin zamanı geldi. Şimdi işini biraz daha geliştirmene ve LR’ın fırsatlarını daha fazla kişiye tanıtmaya ne dersin? Şimdi buraya kadar şansa gelmediğini göstermek için 12.000 pw’yi 2 ay daha yap ve sana bir LR logolu Opel Corsa verelim. Hem ayağını yerden keselim, ekibini eğitmeye, toplantılarına, iş sunumlarına daha rahat git. Hem de LR’ın sunduğu bu fırsatı herkese gösterme şansın olsun. Bu sayede ekibini daha da büyüt.

LR bu arabayı size daha çok kazanmak için veriyor. Kazanmak derken, şirketi ve sizi kastediyorum. Junior Takım Lideri olduysanız artık bir ekibi yönetecek, eğitim verecek, problem çözecek, ürünler ve sistem konusunda akıl danışılacak kıvama geldiniz demektir. Ekibinizde sizin gibi olma potansiyeli olan en az 6 kişi var demektir. Ekip olarak yaklaşık 15 bin TL’lik ciro yapıyorsunuz ve yine yaklaşık 1500 TL prim alıyorsunuz demektir. Şirket de sizdeki ve ekinizdeki bu potansiyeli görüyor ve kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diyerek size bu aracı veriyor. Tavuk derken size her gün yumurta verecek bir tavuktan bahsediyorum, dikkat 😉

Şimdi neden asla tek başınıza satış yaparak LR’dan bir şirket aracı kazanmanın mümkün olmadığını görebilmişsinizdir umarım. LR ekip işidir, işini bilen, ayağını yerden keser.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın