LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR’a ilk defa üye olduktan sonra ne yapmalı?

Gerek kendi iş ortaklarım, gerekse konuştuğum kişiler arasından bazıları “Ben satış yapamam, beceremem, yeteneğim yok” gibi mazaretler sıralıyorlar. Peki siz gerçekten bu işi kapı kapı dolaşıp ürün satmak mı sanıyorsunuz? Seyyar satıcı mıyız biz? Bu iş bundan 30 sene önce, insanlar dumanla haberleşirken bile yapılıyordu! Şimdi internet çağındayız, tek bir paylaşımla 200-300 kişiye ulaşıyorsunuz !

Önce kendinize, eşinize, kardeşinize, ananıza babanıza, birer tane ürün sipariş edin. Gerekirse maliyetine verin hepsini. Ne satıyorsunuz, ne işe yarıyor bi anlayın.

Siparişleriniz gelince böyle topluca çekin fotoğrafını. İlla bu kadar fazla olması şart değil, 4-5 tane olsun yeter. Koyun facebook, instagrama, twitter’a. Yazın altına “Haziran siparişlerim geldi, bu muhteşem ürünler sahiplerini bulacak yuppiiiii :)))” diye. Diğer insanlar merak etsinler, sorsunlar size nedir bunlar diye.

Anlatın, ben Alman malı kozmetik ürünleri satmaya başladım, üye olursanız indirimli alıyorsunuz diye. Sorun bir cilt rahatsızlığı var mı, derdine derman olabilir misiniz diye. Ananız, kardeşiniz zaten memnun kalırlarsa eşlerine dostlarına bahsedecekler, benim kız aldı bana, siz de deneyin diye.
İçinizdeki pozitif enerjiyi hele bi yansıtın. Karşılığını alacaksınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın