Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’dan saat hediyesi nasıl kazanılır?

LR’a başladığımızın 2. ayında hızlı bir başlangıç yaptığımız için bu saati kazandık. Peki saat nasıl kazanılır?

LR’da her yaptığınız ürün satışından puan kazanırsınız. Ayrıca arkadaşlarınızı da üye yaptığınızda yine seçilen ürün paketine göre bir puan alırsınız.

Saat için bir ayda 2000 puan kazanmanız gerekir. Diyelim satıştan 250 puan kazandığınız. 5 arkadaşınızı da üye yaptınız ve onlarda da toplam 500 puan kazandınız. Geri kalan 1250 puanı nasıl toplayacaksınız?

İşte burada ekip devreye giriyor. Yeni üye olan arkadaslarınız da sizin gibi çalışmaya başlayacaklar. Size bağlı oldukları için kazandıkları puanlar sizde toplanacak. Her biri hiç üye yapmadan sadece 250 puanlık satış yapsa 1250’yi kazanmış ve tamamlamış oluyorsunuz.

Saati sırasıyla tablet bilgisayar, cep telefonu ve şirket arabası izler. LR’ı iyi özümseyen, şirketine ve ürünlere güvenen, emek harcayan ekibini kurar ve karşılığını alır.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın