Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ürünlerini Alman kalite standardıyla üretiyor

Sadece LR değil, tüm diğer networklerde de ürünlerin mucize diye tanıtılmasına ve pazarlanmasına karşıyım, özellikle de kozmetik ürünlerinde.

Birincisi herkesin cilt tipi farklıdır. Sizde işe yarayan bir ürün, bir başkasında sıfır etki yaratır, alerji yapar veya çok daha uzun sürede etki eder. Mucize diye sattığınız ürün, hayal kırıklığı yaratır. O mutsuz müşteri gider, deneyimini anlatır, potansiyel mutlu müşterinizin önünü keser.

İkincisi, neden mucize olsun? Neden bir marka gerçekten kaliteli bir mal üretmiş olmasın kı? Biz Türkler hiç bişeyi adam gibi üretemediğimiz ve kazıklanmaya alışmış olduğumuz için böyle oluyor. Porsche’yi ele alalım (Bu arada LR’da Opel, Mercedes’ten sonra Porsche veriliyor, şu an Türkiye’de kimsede yok, bakalım kime gidecek). Adamlar yeni bir araba yapıyor, koyuyor 400 beygir, 350 km son hız, ninni gibi motor sesi… Siz bu arabaya mucize diyor musunuz? Hayır, vay be adamlara bak şahane araba yapmışlar diyorsunuz.

LR’ı da böyle düşünün işte. 30 senelik bir Alman firması; Alman disipliniyle, bilimle, araştırma geliştirmeye büyük bütçe ayırarak, doğal içeriklerle, sertifikasıyla, patentiyle üretim yapıyor. El kremine bile patent almış bir firmadan bahsediyoruz. Bırakın da bu kalitedeki LR ürünleri işe yarasın, illa mucize olmasına gerek yok !