Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Yeni Kalifikasyon Kriterleri & Primler

LR’ı iş olarak yapan ve bir ekip kurmak suretiyle LR’dan prim kazanarak kariyer yapmak isteyen iş ortakları, Mayıs 2019 itibariyle yeni bir pazarlama planı ile yola devam edecekler. Bu tarihten önceki kalifikasyon kriterleri artık geçerli olmayacak ve iş ortakları bundan böyle yeni kriterlere göre ünvan alacaklar.

Yeni kriterlere göre ünvan elde etmek ancak gerekli çizgilerin sayısı azaltıldı; ancak gerekli toplam ciro hacmi sabit bırakıldı. Aynı zamanda LR, kariyer planını daha tutarlı bir hale getirmek için PW kriterlerini uyumlu bir hale getirdi.

Gelin şimdi detaylara bakalım:

PW KRİTERLERİNİN UYUMLU HALE GETİRİLMESİ

Yeni PW kriterleri Junior Manager’dan Junior Takım Lideri’ne kadar olan unvanlar için yeniden belirlendi. Mayıs 2019 itibariyle ünvan, bonus ve araba kalifikasyonları (ülkeye özel) için gerekli olan Kişisel PW miktarı 250 PW’den 100 PW’ye indirildi.

lr yeni kalifikasyon kriterleri 100 pw
Junior Manager’dan Junior Team Leader’a yeni kriterlere genel bir bakış

500 PW’LİK YENİ AKTİF ÇİZGİLER

Mayıs 2019 itibariyle Aktif çizgiler, primli çizgilerin yerini alacak. Bir iş ortağının aktif çizgi olarak sayılabilmesi için 500 Toplam PW’ye sahip olması gerekecek.

Önceki uygulamada 250 PW‘lik kollar primli çizgi sayılıyordu ve her ünvan için belirli sayıda primli çizgi isteniyordu. 500 PW Aktif çizgi uygulamasıyla birlikte ünvan için istenen primli kol sayısı da yarı yarıya azalmış oldu:

lr yeni kalifikasyon kriterleri aktif cizgi
Her ünvana gereken aktif çizgi sayısı

%21 ÇİZGİ SAYISININ 10’A İNDİRİLMESİ

Mayıs 2019 itibariyle maksimum %21 çizgilerinin sayısı 12’den 10’a düşürüldü. Bu da Platin Organizasyon Lideri unvanı ile azamı sayıya ulaşılması anlamına geliyor. Başkan Yardımcısı’ndan 5*Başkan’a kadar unvanlar için 10 adetten daha fazla %21’lik çizgi artık gerekmiyor.

lr organisyon lideri ve uzeri unvan kriterleri
Ünvana göre %21 çizgi sayısına bakış

YENİ PRİMLER

GOOD -WILL BONUS

Good Will Bonus ile LR, yeni %21 çizgilerini oluşturan İş Ortaklarına özel prim için gerekli olan rest ciroyu tamamlamaları için ek zaman tanıyarak destekliyor. %21 çizginin yanında 12.000 PW rest ciroya erişilmemesi durumunda, iş ortağı buna rağmen 3 ay boyunca özel priminin tamamını artık alabilecek!

Bir iş ortağı birinci, ikinci veya üçüncü %21 çizgisini oluştururken 12.000 PW rest cirosunu bu ay içerisinde gerçekleştiremez ise, Good-Will Bonus’tan faydalanabilecek.

Side Volume Booster

LR; Side Volume Booster ile %21 çizgisinin yanı sıra sağlam bir rest ciro oluşturan iş ortaklarını ödüllendiriyor. 24.000 Rest PW veya daha fazlasıyla, % 21’lik bir çizginin yerini alabilir ve böylece daha yüksek ünvan ve prim kalifikasyonlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu yeni kural, Liderlerin daha aktif ve sağlam yeni ilk çizgiler oluşturmalarını sağlayarak rest ciro kısmında yeni yeteneklere odaklanmalarını sağlayacak.

Bir %21 çizgisi olan ve rest cirosu 24.000 PW veya üzeri olan tüm iş ortaklarımız Side Volume Booster’dan faydalanabilecek.