LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

Süs bitkisi olarak kullanılan Aloe türleri

Dünyada yetişen 400’ün üzerine aloe türü var. Bunlardan yalnızca iki tanesi bilimsel olarak insan sağlığına faydalı kabul ediliyor ve kozmetik veya gıda takviyesi amacıyla üretilen ürünlerde kullanılıyor. Bunlar genellikle herkesin bildiği aloe vera (aloe barbadensis) ve aloe arborescens türleri. Aloe barbadensis aynı zamanda LR‘ın da ürünlerinde kullandığı aloe vera türü. Bunlar haricinde ticari olarak satılan aloe türleri ilaç yapımında kullanılıyor veya yaygın olarak süs bitkisi olarak satılıyor.

Yani yaprak jelini oral yolla tüketmek veya cildinize sürmek için aldığınız bitki, aslında dekoratif olarak kullanılan ve sağlığa hiç bir faydası olmayan bir aloe türü olabilir. Aşağıda yaygın olarak süt bitkisi olarak satılan aloe türlerini bulabilirsiniz. Eğer evinizde bu bitkilerden birini yetiştiriyorsanız, bunların aslında aloe vera olmadığını unutmayın ve cildinizde veya gıda olarak tüketmekten kaçının.

Aloe marlothii
Aloe perryi
Aloe brevifolia
Aloe descoingsii
Aloe saponaria
Aloe variegata

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın