LR Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTİYORUM
Sadece LR ürünlerini satın almak ve kullanmak ile ilgileniyorsanız, bu siteden LR üyesi olmasanız bile indirimli üye geliş fiyatlarıyla ile alışveriş yapabilirsiniz. Siparişlerinizi kar koymadan doğrudan LR deposundan size gönderiyor, satışlarımız karşığında LR'dan prim alıyoruz.

LR'DA PARA KAZANMAK İSTİYORUM
İndirimli alıverişin yanısıra LR iş ortağı olmak, %40 karla satış yaparak ve satışlarımdan prim alarak gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız LR üyesi olabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR Üyelik Bilgi ve İletişim Formu” üzerine 9 yorum

  1. Ben üye olmak istiyorum ürünlerinizi beğeniyorum ancak satabileceğim kimse yok sadece kendim kullanmak istiyorum ancak fiyatlar biraz pahalı ben sadece kendime alabileceğim ürünlerde fiyat indirimi alabilecek miyim misal reçine serum serinden almak istiyorum ama fiyat pahalı geldi

    • Üyelik kaydınızı giriyoruz, seçmiş olduğunuz ürünler için sirketin hesap numarasına ödeme yapmanızı istiyoruz. Dekontunuzu sirkete yollayarak ödemenizi ve üyeliğinizi onaylatıyoruz.

  2. Kendim kullanmak İÇİN üye olmak istiyorum. Ama üye olmak İÇİN 150 liralık alışveriş yapmam gerektiği söylendi. Üyelik ücretsiz değil mi.

    • Bazı sirket üyelik için kayıt ücreti alırlar. Biz kayıt ücreti almıyoruz. Sadece üyelik için geliş fiyatlarıyla 100 liralık alışveriş yapmanızı istiyoruz. Yani kayıt olurken ilk siparisinizi vermenizi istiyoruz, bu kayıt ücreti degildir. Size söylenen 150 TL rakamı doğru degil.

Yorum yapın