Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da 2014'ten beri resmi LR iş ortağı olan sitemizden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR Üyelik Bilgi ve İletişim Formu” üzerine 7 yorum

  1. Üye olurken ve olduktan sonra tüm indirimleri %28 indirimli alırsınız.

  2. Üyelik kaydınızı giriyoruz, seçmiş olduğunuz ürünler için sirketin hesap numarasına ödeme yapmanızı istiyoruz. Dekontunuzu sirkete yollayarak ödemenizi ve üyeliğinizi onaylatıyoruz.

  3. Bazı sirket üyelik için kayıt ücreti alırlar. Biz kayıt ücreti almıyoruz. Sadece üyelik için geliş fiyatlarıyla 100 liralık alışveriş yapmanızı istiyoruz. Yani kayıt olurken ilk siparisinizi vermenizi istiyoruz, bu kayıt ücreti degildir. Size söylenen 150 TL rakamı doğru degil.

  4. LR çağrı merkezi 4441261’i arayarak sorabilirsiniz.

  5. Bende üye olmak istiyorum indirimlerden faydalanmak için bide satiş yapmak için

  6. Iyi gunler urunleri alirken siparislerimizle birlikde garanti belgesini gonderiyormusun? Ozelikle Zeitgard 1 ve zeitgard 2 için ?

  7. Merhaba,

    Tüm cihazlarımız T.C. yasaları gereği 2 sene garantilidir. Garanti belgesi ve gelen irsaliyeyi saklarsanız herhangir bir arıza durumunda garantiden yararlanabilirsiniz.

Yorum yapın