Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ürünlerinin online satışına başladık

LR’da yenilikler devam ederken bizler de kendimizi ve işimizi yenilemeye devam ediyoruz…

Şirketimizin internetten tercih edilen fiyatla online satışa izin vermesi üzerine web sitemi bir e-ticaret sitesi haline getirdim. Artık dileyen herkes, en uygun fiyatlarla www.aloeverauyelik.com adresinden kayıt olmadan veya bir hesap oluşturarak sipariş verebilir. Ödemenizi online olarak kredi kartınız ile yapabilir veya kapıda ödemeyi tercih edebilirsiniz. Ürünler benim LR hesabım üzerinden sipariş verilerek adresinize yönlendirilecek.

Bir diğer yenilik de Android uygulamamda. LR üyesi olmayanlar da ilgili adıma tıklayarak web sitem üzerinden sipariş verebilecekler. Ayrıca her ay indirime giren ürünler için de ayrı bir sayfa oluşturdum. Yapılan her indirim ve kampanyayı Android uygulamam üzerinden göndereceğim bir BİLDİRİM ile duyuracağım. Böylece hiç bir kampanyayı kaçırmayacaksınız.

Google Play’de Aloe Vera Üyelik yazarak veya buraya tıklayarak uygulamamı telefonunuza kurabilirsiniz.

Şimdiden iyi alışverişler 😉

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla