Web Analytics Made Easy - StatCounter

Bosch Hediye Çeki ve LR saati kampanyası başladı

LR’in geçmiş yıllarda hızlı başlangıç yapan iş ortaklarına yönelik verdiği LR logolu kol saati hediye kampanyası yeniden başladı. Buna ek olarak daha Junior Takım Lideri ünvanına kadar yükselen iş ortakları, farklı ünvanlar için 250-500 TL değerinde Bosh Hediye Çeki kazanacaklar.

LR SAAT KAMPANYASI

Şubat –Aralık 2019 bonus ayları içerisinde; LR Saatini kazanabilmek için %11, %14, %16 ve %21 kalifikasyonlarından birini herhangi 1 bonus ayında gerçekleştiren iş ortaklarımız kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyaya eski kayıt olmuş ve yeni kayıt olacak tüm iş ortaklarımız dahil.

BOSCH HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI

Şubat – Nisan 2019 bonus ayları içerisinde

250 TL (KDV dahil) tutarında hediye çekini kazanabilmek için iş ortaklarımız %11 kalifikasyonunu 1 bonus ayında gerçekleştirmeli

500 TL (KDV dahil) tutarında hediye çekini kazanabilmek için iş ortaklarımız asgari %14 kalifikasyonu 1 bonus ayında gerçekleştirmeli

Eski kayıt olmuş ve yeni kayıt olacak tüm iş ortaklarımız arasından; Şubat–Nisan 2019 bonus ayları arasında pazarlama planında belirtilen herhangi bir ünvan için kalifikasyon gerçekleştirmemiş olan kişiler kampanya katılabilecek.

LR kol saati ve Bosch hediye çeki kampanyası için gerekli diğer şartlar ve detaylar için organizasyon liderinizden bilgi alabilirsiniz. LR iş ortağı değilseniz, kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve LR üyeliği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın