Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Üyelik Paketleri – 2020 LR Aloe Vera Üyelik Şartları

LR üyelik fırsatlarından yararlanmak için aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.
OKUMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE:

 • LR’de kayıt ücreti, aylık kota, tekrar sipariş verme zorunluluğu, satış yapma zorunluluğu yoktur. Sadece denemek için bile üye olabilirsiniz.
 • Hazır paketlerden seçmeniz halinde alış fiyatının da üzerinde bir indirim alırsınız.
 • Hangi paketle başlarsanız başlayın, satış yaparak ve ekip kurarak ek gelir elde edebilirsiniz.
 • Üye olur olmaz sipariş vermeye ve üye kaydetmeye başlayabilirsiniz.

Şimdi gelin avantajlı LR üyelik fırsatlarına bir göz atalım:

1. TEMEL BAŞLANGIÇ SETİ

İstediğiniz ürünler arasından üye geliş fiyatlarıyla en az 190 TL’lik ürün siparişi vererek üye olabilirsiniz. Bu ilk siparişinize ürünlerinize ek olarak Ürün Kataloğu, İş Ortağı Fiyat Listesi ve İş Ortağı Başvuru Formu eklenir.

2. PROFESYONEL BAŞLANGIÇ SETİ

Ürün Kataloğu, İş Ortağı Fiyat Listesi, İş Ortaklığı Başvuru Formu, LR Şirket Tanıtımı, LR Kariyer Planı, İsim Listesi, LR Aloe Vera Box, Starbox Parfüm Tester Seti’nden oluşan, 100 PW kazandıran ve %42 indirimle alacağınız 150 TL değerindeki pakete ek olarak aşağıdaki 3 seçenekten birini tercih etmelisiniz:

 • Geliş fiyatından, en az 440 TL değerinde dilediğiniz ürünler
 • LR LIFETAKT ile İYİ YAŞAM SETİ (489 TL, 200 PW, %25 İNDİRİM): LR Pro Minerals,Pro 12, Aloe Vera Jel İçeck Şeftali, Aloe Vera Jel İçecek Sivera, Master Drink, Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon
 • LR ALOE VIA ile GÜNLÜK BAKIM SETİ (479 TL,170 PW, %25 İNDİRİM): Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, Aloe Vera El Sabunu, Aloe Vera Duş Jeli, Aloe Vera Hassas Cilt Kremi, Aloe Vera Deo Roll-on, Aloe Vera Besleyici Onarıcı Şampuan, Aloe Vera Besleyici Onarıcı Saç Kremi, Aloe Vera Tonik, Aloe Vera Yüz Peelingi, Aloe Vera Nemlendirici Jel Yüz Kremi, Aloe Vera Diş Macunu, Aloe Vera Köpüren Maske, Aloe Vera Güneş Koruyucu Krem SPF50
 • LR ZEITGARD ile MODERN GÜZELLİK SETİ (749 TL, 220 PW, %20 İNDİRİM): LR ZEITGARD 1 Normal Ciltler için Yüz Temizleme Seti (Cihaz, Fırça Başlığı, Yüz Temizleme Jeli, Cihaz Çantası), Hassas Ciltler İçin Yüz Temizleme Kremi, Hassas Fırça Başlığı

3. SERBEST ÜYELİK

Ücretsiz katalog ve basılı doküman gönderilmez! Herhangi bir sipariş vermeden sadece üyelik kaydı girilir. Onay sonrası kişi LR Shop’tan kendisi ürün siparişi verebilir. Siparişe eklenen katalog ücretlidir.

LR üyelik fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

“LR Üyelik Paketleri – 2020 LR Aloe Vera Üyelik Şartları” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba,

  LR’a sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için üye olabilirsiniz. Aylık olarak siparis verme zorunluluğunuz yoktur. Sayılı ürünümüzde propolis, ipek ve sığır jelatini gibi hayvansal içerikler bulunmaktadır. Ürünlerimizde domuz içeriği kesinlikle yoktur.

 2. En az 100 TL gelis fiyatıyla ürün secerek üye olabiliyorsunuz ancak tek basına aloe vera box set 100 TL altında kalıyor, yanına baska bir ihtiyacınızı ekleyerek kaydınızı yapabiliriz. Yazının altındaki formu doldurararak bize ulasin bilgi verelim.

 3. 1 sene boyunca hiç alışveriş yapmazsanız üyeliğiniz pasif duruma düşüyor, sizinki silinmiş olmalı.

Yorumlar kapalı.