LR 2018 AĞUSTOS İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Üyelik Paketleri – LR Aloe Vera Üyelik Şartları

LR üyesi olarak ister indirimli alışveriş yapar, ister katalog fiyatından satış yaparak ve ekip kurarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz. LR Üyelik’te satış yapmak mecburi değildir, aylık kotanız yoktur. T.C. yasaları gereği doğrudan satış şirketleri sizden üyelik ücreti alamaz. Üyelik için sadece bir kez indirimli sipariş vermeniz yeterlidir.

LR üyelik fırsatlarından yararlanmak için aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Üyelik için seçtiğiniz paket ve ürünler de ilk siparişinizde size alış fiyatından gelir.

1. Dilediğiniz ürünlerle 99 TL’lik indirimli sipariş

99 TL Serbest Secim LR Üyelik Paketi

Üyelik için katalogdan kendinize en az 140 TL değerinde ürün seçersiniz, bunlar size alış fiyatıyla 99 TL’ye indirimli olarak gelir. Ürün sayısında sınır yoktur. Kaç ürün alırsanız alın, hepsini indirimli fiyattan ödersiniz. Seçmiş olduğunuz ürün tutarı kadar ödeme yaparsınız.

Serbest Seçim LR üyelik detayları için bu yazımızı okuyabilirsiniz: LR Serbest Seçim Başlangıç Seti

2. 249 TL’lik Tanıtım Seti

249 TL Tanitim Seti LR Üyelik Paketi

Bu pakette LR’ın günlük kullanıma uygun 8 tam boy kişisel bakım ürünü bulunur. LR üyelik fırsatıyla hepsini 249 TL’ye indirimli alabilirsiniz. Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 83 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

Tanıtım Seti LR üyelik detayları için bu yazımızı okuyabilirsiniz: LR Tanıtım Seti

3. 264,90 TL’lik Özel Başlangıç Seti

lr ozel baslangic seti uyelik paketi 264 90 TL

Bu pakette şık bir çanta içerisinde gelen 9 adet aloe vera ürününden oluşan LR ALOE VIA Moments Set bulunur. Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 83 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

Özel Başlangıç Seti LR üyelik detayları için bu yazımızı okuyabilirsiniz: LR Özel Başlangıç Seti

4. 439 TL’lik İş Geliştirme Seti

İş GeliŞtirme seti LR üyelik Paketi 439 TL

Bu paket LR’ın en çok satan Aloe Vera ürünlerinden oluşmaktadır. LR üyelik fırsatıyla 19 tane tam boy cilt bakım ürününü 439 TL’ye indirimli alabilirsiniz. Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 83 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

İş Geliştirme Seti LR üyelik detayları için bu yazımızı okuyabilirsiniz: LR İş Geliştirme Seti

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. LR üyelik kaydınız tamamlandıktan sonra bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yoktur.

LR üyelik fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya ekibimize katılmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

LR Üyelik Paketleri – LR Aloe Vera Üyelik Şartları” üzerine 4 yorum

  1. merhaba 8-9 yıl önce bir üyeliğim vardı üyeliğim iptalmi oldu acaba verilen numara ile işlem yapamıyorum

    • 1 sene boyunca hiç alışveriş yapmazsanız üyeliğiniz pasif duruma düşüyor, sizinki silinmiş olmalı.

  2. Merhaba,
    Aloe vera box 3 lü setten almak istiyorum yalnızca. Üye olup sadece bu seti alabiliyor muyum? Yoksa üye olmam için başlangıç setleri vs yazıyor onlardan aldıktan sonra mı üyeliğim kabul ediliyor ve sonrasında istediğim ürünü alabiliyorum ?

    • En az 100 TL gelis fiyatıyla ürün secerek üye olabiliyorsunuz ancak tek basına aloe vera box set 100 TL altında kalıyor, yanına baska bir ihtiyacınızı ekleyerek kaydınızı yapabiliriz. Yazının altındaki formu doldurararak bize ulasin bilgi verelim.

Yorum yapın