LR 2019 Eylül İndirimli Ürünler

LR’ın seçili ürünlerde sunduğu indirim fırsatı Eylül ayında da devam ediyor! Design parfümlerde bu ay 3 AL 2 ÖDE fırsatı var! En yüksek aloe vera jel içeren ürünlerin olduğu Aloe Vera Box Set’i 3’lü set olarak çok avantajlı fiyata alma şansına sahip olacaksınız. Saç dökülmesini önceyen L-Recapin Set ve kısa süre içinde pek çok kişinin gözdesi olan Zeitgard Gece Maskesi de bu ay indirimli fiyatlar ve 2’li set avantajıyla satışta olacak.

1 – 30 Eylül tarihleri arasında aşağıdaki LR ürünlerini online sipariş verenler, üyelik fiyatlarıyla alışveriş yapabilmenin yanısıra, Eylül ayındaki %26’ya varan ek indirim fırsatından yararlanmış olacaklar:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik 🠛 Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla!