Web Analytics Made Easy - StatCounter

Kairos hakkında suç duyurusu yapıldı

Daha önce pek çok kez saadet zincirine benzeyen bir oluşum olduğu konusunda uyarıda bulunduğum Kairos Planet hakkında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan suç duyurusu geldi. Kairos Planet’in web sitesine de şu anda ulaşılamıyor.

Kairos Teknoloji ya da Kairos Planet adındaki oluşum, “Bilgisayarını 10 saat açık tut, para kazan!” diyerek binlerce insan üzerinden büyük paralar döndüren bir yapı olarak dikkat çekmişti. Sistem hiç emek harcamadan para kazanmayı vadediyordu. Üyelere dağıtılan tüm kazanç, sisteme katılacak yeni üyelerin vereceği yüksel bedeller üzerine kuruluydu. Ancak son dönemde üyelerine ödemeleri de yapmayan Kairos’a bir süre önce Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından inceleme başlatılmış ve soruşturma dönemi resmen başlamıştı. Bakanlık şimdi de yaptığı resmi açıklama ile Cumhuriyet Başsavcılığı’na resmen suç duyurusunda bulundu.

LR da sık sık bu tip şirketlerle karşılaştırılıyor. Oysa arada çok temel farklar var:

  • Giriş için yüksek bir ücret mi ödeniyor? Hayır, LR’a sadece geliş fiyatlarıyla 99 TL’lik bir alışveriş yaparak üye olabiliyorsunuz.
  • Üye olduktan sonra devam eden bir ticaret var mı? Evet; makyaj, cilt bakımı, makyaj ve gıda takviyesi gamında 600’den fazla ürünümüz bireysel iş ortakları aracılığıyla satılıyor.
  • Az sayıda kişi, çok sayıda kişinin kaybından kazanç mı elde ediyor? Hayır, LR’ın kazanç planı şeffaf ve adil. Sizin üzerinizdeki kişiden daha yüksek bir ünvana sahip olabiliyor, kazanç olarak onu geçebiliyorsunuz.
  • Şirketin Doğrudan Satış Derneği üyeliği var mı? Evet, LR Türkiye’deki doğrudan satış yasalarının düzenlenmesi ve sektörün gelişmesi için hizmet veren Doğrudan Satış Derneği’nin üyelerinden biridir.

Kısacası LR, adil kazanç planı, geniş ürün yelpazesi ve herkese eşit fırsatlar sunduğu gelir modeliyle TC yasalarına uygun şekilde faaliyet gösteren bir doğrudan satış şirketidir. LR kazanç fırsatıyla ilgileniyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.