Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Güneş Kremleri

LR’dan Aloe Vera güneş bakım ürünleri jel yapıdan sprey formuna kadar tüm cilt ihtiyaçlarını karşılayan farklı kullanım yöntemleri gerektiren ürünlerdir. Bu ürünler oldukça yüksek miktarlarda aloe vera içerikleriyle zenginleştirilmiştir ve günümüzün modern güneş koruyucularına duyulan ihtiyacı karşılar. Dengeli UVA ve UVB filtre oranları verilen tüm ürünler taşıdıkları UVA damgasıyla onaylanmaktadır. Işınlara karşı koruma SPF 20 ila SPF 50 seviyelerinde sağlanır.

UVA VE UVB
Güneş, gözle görülebilen ışınlarının yanı sıra insanlar tarafından fark edilemeyen, kızılötesi düzeyde toprağa ulaşan ışımalar yapar. Bu ışımalar fazla miktarlarda maruz kalındığında cilt için olumsuz etkilere yol açar. Güneşlenirken bu nedenle bu ışınlardan korunmamız gerekir. UVA ışımaları özellikle de örn. cildin zamanından önce yaşlanması gibi cilde zararlar verebilir ve genellikle cilt kanserinin sebebi olur. UVB ışınları güneş yanığının sebebi olarak bilinir.

Güneş ışımalarının yoğunluğu (UV indeksi) Almanya ve Avrupa’daki hava sahasında sürekli olarak internet aracılığıyla geriye dönük olarak izlenebilir değerlere; örn. yılın hangi zamanında olunduğuna, günün hangi anında olunduğuna, enlem derecesine, güneşin yüksekliğine, yerden yansımaya ve hava şartlarına bağlıdır. UV ışın miktarları özellikle de çocuklar üzerinde büyük etkiye sahiptir.

ÇOCUKLAR IÇIN GÜNEŞTEN KORUMA
Çocuk cildi, henüz biz yetişkinlerin sahip olduğu savunma mekanizmalarına sahip değildir. Dolayısıyla çocukların cildi daha yoğun şekilde korunmalıdır ve çocuklara yönelik güneş koruyucusu yüksek SPF (Güneş Koruma Faktörü) içermelidir. Küçük çocuklar ve özellikle bebekler doğal olarak hiçbir şekilde doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır.

DIPNOT
Her cilt tipi birbirinden farklıdır, güneş ışınları da aynı şekilde… Güneş şemsiyesi, t-shirt veya güneş şapkası güneş kreminin yerini tutmaz. Kendinizi de güneşin uzun sürekli zararlarından korumak üzere gün ortasında yoğun güneş ışınlarından kaçının.

Bu bakım serisi aşağıdaki ürünleri içerir:
Güneş Losyonu SPF 30 · Güneş Jel Krem SPF 20 · Aloe Vera Güneş Sonrası Jel Krem · Güneş Kremi SPF 50 . Güneş Spreyi active SPF 30 · Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20

LR gunes urunleri kullanimi

Bu yazıdaki ürünler:

“LR Aloe Vera Güneş Kremleri” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.