Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Bebek Ürünleri

Bebek ve çocukların narin ciltleri oldukça hassastır çünkü ciltleri henüz gelişme devresindedir. İyi korunabilmeleri için özenli bir bakım uygulanmalıdır. LR Aloe Vera Bebek Ürünleri hassas cilt kısımları için özel olarak geliştirilmiştir.

LR Aloe Vera Bebek Ürünleri yüksek miktarlarda aloe vera (bakım ürünleri % 40 oranında ve temizleme ürünleri % 30 oranında) ve yalnızca hafif temizleyici maddeler içerir. Dolayısıyla hassas cilde narince bakım uygulanır. Buna ek olarak aynısafa özü yenilenmeyi ve cildin korunmasını destekler. Ciltle dost ürünler mineral yağları ve paraben içermeyecek şekilde üretilirler. Cildi kurumaya karşı destekler ve böylece cilde yeterli miktarda nem takviyesi sağlanır.

LR Aloe Vera Bebek Ürünleri İçerikleri

LR, bebek bakım serisinin geliştirilmesi için bebekler ve küçük çocuklar için aloe vera ve aynı safa çiçeğinin temel geleneksel özelliklerini ve çağın gereksinimlerine uygun bir formül içerir.

Üretiminde LR yalnızca Barbadensis Miller türü Aloe Vera kullanmıştır. Bu içeriğin „faydaları“ çoktan ispatlanmıştır: Çok önceleri Nefertiti ve Kloepatra aloe vera macununu cilt ve güzellik bakımlarında kullanmıştır.

Şamdan çiçeği, diğer adıyla aynısafa çiçeği, tamamen Orta ve Güney Avrupa’ya, Doğu Asya’ya ve ABD’ye yayılmıştır. Bu bitkinin meyveleri kıvrık, hilal şeklinde; bu nedenle „şamdan çiçeği“ olarak da adlandırılır.

Antik çağlardan bu yana insanlar aynısafa çiçeğini ciltlerini korumak üzere kullanmışlardır. Çok yönlü etkiye sahiptir. Harici kullanımda rahatlatıcı, sakinleştirici ve canlandırıcı etki yaratır. Harici olarak kullanıldığında kremlerde, yağlarda veya tentürlerin içeriğinde yer alır ve çeşitli cilt tahrişlenmelerinde kullanıma elverişlidir.

LR Aloe Vera Bebek Serisi aşağıdaki ürünleri içerir:
LR Aloe Vera Baby Yüz ve Vücut Kremi
LR Aloe Vera Baby Pişik Kremi
LR Aloe Vera Baby Yıkama Losyonu & Şampuan

Bu yazıdaki ürünler:

“LR Aloe Vera Bebek Ürünleri” üzerine 2 yorum

  1. Deniz Bey icerigindeki SLS miktari ile ilgili bilginiz var midir? Ya da bununla ilgili bilgiyi nereden alabiliriz, yardimci olur musunuz? Bu soruyla cok karsilasiyoruz..

    • Merhaba, SLS miktarı yazmaz. Hiç bir markanın hiç bir ürününde de oranı belirtilmez.

Yorumlar kapalı.