Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ürünlerinde Aloe Vera Barbadensis Miller kullanır

Daha önce sizlere Aloe Veralı ürünlerimizde IASC, yani Aloe Bilim Konseyi‘nin damgası olduğundan bahsetmiştim.

Bu damga, IASC’den alınan sertifikasyonla ürünlerimizde gerçek Aloe Vera kullanıldığını gösterir. LR’ın 60 ürününde IASC damgası bulunur.

Peki pazarda “Benim ürünümde de aloe vera var diyenler” gerçekten bizim cildimize ve sağlığımıza faydalı olan türünü mü kullanıyorlar? IASC’nin web sitesinde yer alan bilgiye göre aloe veranın dünyada 400 kadar türü bulunuyor Bu türler 3 farklı alanda kullanılıyor:

1. Sağlık, kozmetik ve beslenme
2. Ham, rafine edilmemiş ilaç olarak
3. Dekoratif ve süs amaçlı

IASC’ye göre sadece aloe barbadensis ve aloe arborecsens türleri sağlık, kozmetik ve beslenme alanında kullanılabiliyor ve insan sağlığına faydalı kabul ediliyor. Aloe arborecsens çok nadiren kullanılırken, aloe barbadensis kozmetikte en fazla kullanılan tür.

İşte LR, tüm Aloe Vera ürünlerinde IASC tarafından sertifikalı olarak, aloe veranın şifa verici birkaç çeşidi arasında en etkili olanı Aloe Barbadensis Miller‘ı kullanıyor !

Yani evinizde yetiştirip, ihtiyaç halinde yaprağını koparıp cildinize sürdüğünüz bitki bu iki türden biri değilse, cildinize yarardan çok zararı olabilir. “Benim de aloe veralı ürünüm var” diyenlerin ürünlerinde IASC damgası bulunmuyorsa, aloe barbadensis mi ya da evinizin bir köşesinde süs amaçlı yetiştirdiğiniz aloe bitkisini mi kullandığını asla bilemezsiniz…

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR ürünlerinde Aloe Vera Barbadensis Miller kullanır” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla