En iyi Aloe Veralı ürünleri hangileri?

IASC Logo

Aloe Vera çok yaygın ve popüler bir içeriktir. Pek çok ürün, Aloe Veralı olduğu iddiasıyla üretilir. Ancak diğer sektörlerde olduğu gibi bu alanda da sahtekarlık ve aldatmacalar oluyor. Uluslararası Aloe Bilim Konseyi (IASC) 1980’lerde damgalı bir sertifikasyon programı başlattı. Bu programla piyasa satılan ürünlerin hangisinde Aloe Vera olup olmadığının belirlenmesi hedeflendi. Program; üretim merkezleri, hammaddeler ve satışa çıkmış ürünlerin; bilimsel ve analitik yöntemler kullanılarak incelenmesine, ve böylece ürünlerin içinde Aloe Vera olup olmadığının belirlenmesine dayanıyor. Üzerinde IASC damgası olan ve resmi web sitesinde listenen ürünler, bu parametrelere uydukları için içinde Aloe Vera olduğu kanıtlanmış ürünler olarak kabul ediliyor.

Başlıktaki sorunun cevabı ise o kadar basit değil. En iyi Aloe Veralı ürün, içerisinde Aloe Vera olduğu kanıtlanmış ve size memnun eden üründür. İster organik Aloe Vera kullanılsın, ister içinde %90 veya %85 Aloe Vera özütü olsun, ister yaprağın iç kısmından, isterse arındırılmış tüm yapraktan üretilmiş olsun, ister aromalı, isterse aromasız olsun; seçiminizi kişisel tercihleriniz ve tecrübelerinize dayanarak yapmalısınız.

Üzerinde IASC Sertifikasyon Damgası’nın bulunması aldığınız ürünün içinde Aloe Vera olduğunu anlamanın bir yoludur. Üzerinde damga olmayabilir ama Aloe Vera da içerebilir, ancak bundan kesin olarak emin olmanız mümkün değildir. Bazı şirketler bu damgayı yasadışı olarak kullanıyorlar, bu yüzden kullandığınız markanın sertifikasyonu olup olmadığını IASC’nin web sitesinden kontrol edin.

IASC üyesi olan LR’ın serfikalı 60 tane ürünü bulunuyor.

*Kaynak

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın