LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR’ın ürettiği Aloe Veralı ürünlerin kalitesini nasıl anlarız?

LR’ın Aloe Vera ürünlerinin kaliteli olduğunu ve işe yaradığını nasıl anlayabiliriz?

Hemen LR’ın üye olduğu Uluslararası Aloe Bilim Konseyi’nin (IASC) web sitesine giriyoruz ve LR’ın üyeliğini kontrol ediyoruz:http://iasc.org/About/MemberDirectory.aspx . Sağ kolon 4. sırada LR’ın ismini görüyoruz.

Sonra aynı sitede Sıkça Sorulan Sorular Bölümü‘ne giriyoruz. Burada ikinci soru ve cevapta şunlar yazıyor:

– 400 çeşidi olan aloe veranın “ne olduğunu” ve “ne olmadığını” belirleyen standartlar var mı?

+ IASC ve Avrupa Birliği, Çin, Kore gibi diğer ülkeler tüketim ürünlerinde kullanılan aloe veranın ne olduğunu belirleyen standartlar belirlemişlerdir. IASC standartlarına göre, içerisinde sadece “acemannan” ya da “beta 1-4 acetylated glucomannans” maddeleri olan ürünler aloe veralı kabul edilir. “Acemannan”, aloe vera bitkisinde doğal olarak bulunan ve bu bitkinin analitik tekniklerle tanımlanmasında kullanılan bir polisakkarittir. İçerisinde “acemannan” bulunmayan ürünler, bu standarda göre aloe veralı sayılmaz.

Şimdi yine aynı sitede, bu standarda göre üretilmiş ve IASC sertifikası almış ürünlere bakıyoruz: Yaklaşık 60 ürünle yer alan LR’ı görüyoruz.

Piyasada pek çok marka aloe veralı ürünler satıyor. Gratis ve Watsons’da bile Aloe Vera içerikli ürünler bulabilirsiniz. Ama içerisindeki şey gerçekten aloe vera mı, yoksa tarlada yetiştirdiği ismi bilinmeyen kaktüsü aloe vera diye yutturuyor, siz araştırırsınız artık.

Sağlık günler dilerim 🙂

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

LR’ın ürettiği Aloe Veralı ürünlerin kalitesini nasıl anlarız?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın