Web Analytics Made Easy - StatCounter

ZEITGARD 1 Yüz Temizleme Cihazı’nın avantajları nelerdir?

Klasik yüz temizliğiyle cilt üzerindeki sadece en kaba kirleri söküp temizlemeniz mümkündür. Ciltteki küçük kırışıklıkların arasında ve gözeneklerde biriken ince kirleri ve kalıntıları elle derinlemesine temizlemek mümkün değildir.

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı‘nın yardımıyla bu alanları da derinlemesine temizleme olanağına sahipsiniz. Özel lifler ve ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ürünlerinin bir ağa benzeyen ve genişleyen matriks yapısının oluşturduğu kombinasyon sayesinde, cildin zor ulaşılan bu alanlarındaki kirleri ve hatta birikintileri bile ciltten koparıp atabilirsiniz. Cildiniz böylelikle klasik temizlemeyle karşılaştırıldığında 10 kata kadar daha etkili temizlenmiş olur. Cildinizin daha yumuşak, daha ferah ve daha bakımlı olduğunu hissedersiniz. Ayrıca cildiniz temizlik sonrasında uygulayacağınız bakıma da dahi iyi hazırlanmış olur. Bakım yapan içerik maddeleri hiçbir engelle karşılaşmadan cildin alt tabakalarına nüfuz eder ve etkilerini gösterirler. Ayrıca fırçayla uygulanan temizlik sayesinde cildiniz yumuşak bir şekilde uyarılmış olur.

Klasik temizliğe göre avantajları nelerdir?
ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı kullanarak cildinizi 10 kata kadar daha etkili temizleme olanağına sahip olursunuz. Cildin derin bölgelerinde (kırışıklıklar, gözenekler vs.) bulunan kirler de daha iyi çıkartılırlar. Aynı zamanda cildinize hafif bir masaj uygulanmış olur. Bu da kan dolaşımını harekete geçirir. Teniniz daha taze ve daha pembe gözükür. Aynı zamanda bağ dokularının uyarılması cildi gerginleştirici bir etkiye neden olur. Cilt üzerindeki fuzuli yağların (sebum) ve ölü cilt katmanlarının alınmasıyla normal cilt etkinlikleri de düzenlenir. Cildin duruluğunu daha az kaybetmesi sağlanır ve hatta bu duruluğu kaybetmesi önlenir. Böylelikle bakım ürünleriniz de belirgin ölçüde daha iyi etki eder.

Diğer temizleme cihazlarıyla arasındaki somut fark nedir?
Esas itibariyle aradaki fark cihazların dönme ve osilasyon hareketleridir. Fırçaların çoğu cilt üzerinde dönerek hareket ederken osilasyonlu fırçalar yüksek bir hızla (dakikada bin kereden fazla) ileri geri salınma hareketi yaparlar. İşte cilt için aradaki o büyük farkı yaratan da budur: Burada uygulanan ses frekansı cildi tahriş etmeden temizler. Diğer tekniklerde (örneğin döner fırçalarda) cilt üzerinde tek istikamette uygulama yapılır.

Ayrıca benzersiz MICROSILVER teknolojisi her fırça başlığının ekstra hijyenik olmasını sağlar. Liflere MICROSILVER BG™’nin entegrasyonu yüzey üzerinde pozitif gümüș iyonlarının birikmesine neden olur. SGS Fresenius Enstitüsü ile gerçekleștirdiğimiz testlerin de gösterdiği gibi gümüș iyonları bakteri kültürlerinin olușmasını baskılar. MICROSILVER BG™ fırçanız için deyim yerindeyse bir tür koruyucu tabaka olușturur. Ayrıca MICROSILVER BG™‘nin homojen konsantrasyonu sayesinde 3 ay süreyle fırçanızla hijyenik olarak
mükemmel bir temizlik garantidir, çünkü MICROSILVER BG™ partikülleri sürekli olarak içeriden yüzeye doğru itilir.

Yumușak bir temizlik sağlayabilmek için fırçalarda uçları yuvarlatılmıș lifler kullanılmıştır. Geleneksel fırçaların uçları ise buna karșılık kesiktir ve küçük ve keskin kenarlara sahiptir. Böylelikle bunlar cildinizi ekstra tahriș edebilir. Demetler (fırça bașlığı üzerine dağıtılmıș haldeki lif demetleri) arasındaki mesafe de bilerek geniș tutulmuștur. Diğer ürünlere kıyasla ZEITGARD fırçalarındaki mesafelerin önemli avantajları da beraberinde getirdiğini tespit edeceksiniz: Demetler çok daha iyi hareket edebilmekte (salınabilmekte) ve lifler temizleme ișleminin ardından daha iyi hava alarak bir o kadar da iyi kurumaktadır.

Bu yazıdaki ürünler:

“ZEITGARD 1 Yüz Temizleme Cihazı’nın avantajları nelerdir?” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.