Web Analytics Made Easy - StatCounter

L-Recapin Şampuan mı? Tonik mi? Saç dökülmesi için hangisini öncelikli tercih etmeliyim?

LR’ın saç dökülmesinin önüne geçmek için müşterilerine sunduğu L-Recapin serisinde şampuan ve tonik olarak iki ürün bulunuyor. Ürünler ayrı ayrı satın alınabildiği gibi set olarak da alınabiliyor. LR’ın da önerdiği gibi saç dökülmesine karşı en iyi sonucu alabilmek için ideal olan bu iki ürünü birlikte kullanmak. L-Recapin şampuan ve tonik içerisindeki etken maddeler birbirini tamamlıyor ve optimum sonuç elde etmenizi sağlıyor.

Bütçeniz kısıtlıysa…

Ancak bazen müşterilerimiz kısıtlı bütçelerinden dolayı iki üründen birini seçmek durumunda kalabiliyor. Bu durumda hangi ürünü seçmek gerektiği konusunda kafalar karışabiliyor. Hatta genelde saç dökülmesi denince akla şampuan geldiği ve iki ürün arasında daha ucuz bir seçenek olduğu için doğrudan L-Recapin Şampuan tercih ediliyor. Peki bu doğru bir tercih mi?

Aslında ürün açıklamalarına baktığımızda bu sorunun cevabını alabiliyoruz: L-Recapin Şampuan saçınızı temizler ve amaca yönelik tasarlanmış L-Recapin Tonik uygulanmasına optimum şekilde hazırlar. Her gün düzenli kullanacağınız L-Recapin Tonik ise içerisindeki özel etken maddelerle saç köklerindeki kan akışını destekleyerek saç dökülmesini durdurur, saç uzama sürecinde uzunluğunu korur ve saç kılı yuvasını daha iyi sabitler. Yani öncelikli tercihiniz tonik olmalıdır.

Aslında basit bir mantık yürüterek de cevaba ulaşabilirsiniz. Duşta kullanacağınız şampuanla saçınızı yıkayıp duruluyorsunuz. Toniği ise her gün saç diplerinize sürüyorsunuz ve gün boyunca saçlarınızı güçlendirecek etken maddeler saç derinize nüfuz ediyor…

Yeniden hatırlatalım, LR optimum etki için toniği uygulamadan önce saçınızı L-Recapin Şampuan ile yıkamanızı öneriyor. Toniği ise yalnızca uzun süre ve düzenli şekilde kullandığınızda optimum başarıya ulaşabileceğinizi unutmayın.

Bu yazıdaki ürünler: