LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Aloe Vera ürünleri dövmelerde kullanılırsa ne olur?

Bugün Aloe Vera’yla ilgili güzel bir hikaye dinledim. Elimde ufak bir ağrı var, ofise giderken MSM Jel’i de yanımda götürdüm. Gün içinde elime sürüyorum. Masamda duruyor şu anda. Üzerinde Aloe Vera yazısını görünce bir arkadaşımın dikkatini çekti. Bak sana ne anlatacağım dedi…

Arkadaşımın dövmesi var. Bebek’teki meşhur bir dövmecide yaptırmış ve arkadaş olmuşlar. İsim vermeyeyim, araştırıp bulursunuz, Türkiye’nin ünlü zenginlerinden biri bu dövmecinin müşterilerinden biri. Çocuğu Kayıp Balık Nemo’yu çok sevdiği için kendi koluna onun dövmesini yaptırıyor. Bir kaç gün sonra arıyor dövmeciyi, benim dövme deforme olmaya başladı diyor. Nasıl olur, nedendir diye araştırmaya başlıyorlar. Sonunda anlaşılıyor ki, abi dövmeyi yaptırdıktan sonra uzak doğuya gidiyor. Orada masaj yaptırıyor ve masaj sonrası aloe veralı bir krem sürüyorlar. Malum aloe vera hücre yenilenmesini hızlandırıyor, dövme de yeni yapıldığı için kremi sürdükten iki gün sonra dövme deforme olmaya başlıyor.

Adam Türkiye’ye geldikten sonra tekrar dövmeciye gidip dövmenin üzerinden bir kez daha geçmek zorunda kalıyor. Kıssadan hisse, dövme bahane, aloe vera şahane 🙂

DİKKAT: Burada dövme yeni yapıldığı ve cilt henüz iyileşmediği için böyle bir etki görülmüş. Eski dövmelerde aloe veranın böyle bir etkisinin olması mümkün değil.

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla