Web Analytics Made Easy - StatCounter

Aloe Vera ürünleri dövmelerde kullanılırsa ne olur?

Bugün Aloe Vera’yla ilgili güzel bir hikaye dinledim. Elimde ufak bir ağrı var, ofise giderken MSM Jel’i de yanımda götürdüm. Gün içinde elime sürüyorum. Masamda duruyor şu anda. Üzerinde Aloe Vera yazısını görünce bir arkadaşımın dikkatini çekti. Bak sana ne anlatacağım dedi…

Arkadaşımın dövmesi var. Bebek’teki meşhur bir dövmecide yaptırmış ve arkadaş olmuşlar. İsim vermeyeyim, araştırıp bulursunuz, Türkiye’nin ünlü zenginlerinden biri bu dövmecinin müşterilerinden biri. Çocuğu Kayıp Balık Nemo’yu çok sevdiği için kendi koluna onun dövmesini yaptırıyor. Bir kaç gün sonra arıyor dövmeciyi, benim dövme deforme olmaya başladı diyor. Nasıl olur, nedendir diye araştırmaya başlıyorlar. Sonunda anlaşılıyor ki, abi dövmeyi yaptırdıktan sonra uzak doğuya gidiyor. Orada masaj yaptırıyor ve masaj sonrası aloe veralı bir krem sürüyorlar. Malum aloe vera hücre yenilenmesini hızlandırıyor, dövme de yeni yapıldığı için kremi sürdükten iki gün sonra dövme deforme olmaya başlıyor.

Adam Türkiye’ye geldikten sonra tekrar dövmeciye gidip dövmenin üzerinden bir kez daha geçmek zorunda kalıyor. Kıssadan hisse, dövme bahane, aloe vera şahane 🙂

DİKKAT: Burada dövme yeni yapıldığı ve cilt henüz iyileşmediği için böyle bir etki görülmüş. Eski dövmelerde aloe veranın böyle bir etkisinin olması mümkün değil.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla