Web Analytics Made Easy - StatCounter

Acil Yardım Spreyi size yeni müşteriler kazandırır

Dün uçakla İzmir’den İstanbul’a dönüyordum. Arkamda bir adam yanındaki kadına birşeyler anlatıyordu. Kulak misafiri oldum:

“Bizim çocuklar sürekli bahçede koşup oynuyorlar. Düşüyorlar, dizleri falan çiziliyor hep. Bir tane aloe veralı sprey var, çok güzel, sıkıyorsun kanı durduruyor, yaralar çabuk iyileşiyor. Ondan aldık 2-3 tane, evde var, yazlığa ve kayınvalidemin evine de götürdük. Sürekli kullanıyoruz.”

LR ürünleri hızla yayılmaya devam ediyor ve kullanan herkes memnun kalıyor. Nasıl satacağım diye düşünmeyin. Alın 42 liraya bir 500 ml Acil Yardım Spreyi, yanına da 20 liraya 10’lu boş şişe. Doldurun şişeciklere, özellikle çocuğu olan, cildinde ufak yara veya çizikler olan arkadaşlarınıza dağıtın. Ufak kanamalar ve yanıklarda, yaralanmalarda, morluk, vuruk, şişliklerde, ciltteki kızarıklıklarda ve kaşıntılarda spreyden kullanmalarını söyleyin. İşinize yaptığını 60 TL’lik bir yatırım, ileride size 600 TL olarak geri döner…

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın