LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Acil Yardım Spreyi size yeni müşteriler kazandırır

Dün uçakla İzmir’den İstanbul’a dönüyordum. Arkamda bir adam yanındaki kadına birşeyler anlatıyordu. Kulak misafiri oldum:

“Bizim çocuklar sürekli bahçede koşup oynuyorlar. Düşüyorlar, dizleri falan çiziliyor hep. Bir tane aloe veralı sprey var, çok güzel, sıkıyorsun kanı durduruyor, yaralar çabuk iyileşiyor. Ondan aldık 2-3 tane, evde var, yazlığa ve kayınvalidemin evine de götürdük. Sürekli kullanıyoruz.”

LR ürünleri hızla yayılmaya devam ediyor ve kullanan herkes memnun kalıyor. Nasıl satacağım diye düşünmeyin. Alın 42 liraya bir 500 ml Acil Durum Spreyi, yanına da 20 liraya 10’lu boş şişe. Doldurun şişeciklere, özellikle çocuğu olan, cildinde ufak yara veya çizikler olan arkadaşlarınıza dağıtın. Ufak kanamalar ve yanıklarda, yaralanmalarda, morluk, vuruk, şişliklerde, ciltteki kızarıklıklarda ve kaşıntılarda spreyden kullanmalarını söyleyin. İşinize yaptığını 60 TL’lik bir yatırım, ileride size 600 TL olarak geri döner…

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın