Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR %10 Doğumgünü İndirimi

Doğumgününüzde LR’da ekstra %10 indirim hakkı kazanırsınız. İndirim doğumgününüz ve ertesi iş günü (örn. cuma-ptesi) geçerlidir. Haftasonuna denk gelmişse pazartesi ve salı günü indirimi kullanabilirsiniz.

Dikkat! LR Shop’tan verilen siparişlerde doğumgünü indirimi yansımaz! Mutlaka telefon veya email ile sipariş vererek doğum günü indirimi kullanmak istediğinizi belirtin. Örnek sipariş:
———————
Başlık: SİPARİŞ TALEBİ

Merhaba,
Sipariş talebim aşağıdaki gibidir:
700101 ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı Klasik Komple Set X 1 adet
Doğumgünü indirimi: VAR
Ödeme şekli: Kapıda Nakit
Hedef Pw: Yok
Gönderim adresi: Sistemde kayıtlı adres
Teşekkürler.
Deniz Akay
TR000XXXXX
———————

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR %10 Doğumgünü İndirimi” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba doğum günü indirimi için şirketi aradım. Ay sonu olduğu için cevap vermediler. Mail atıp sizin yazdığınız şekilde siparişlerimi bildirdim. Geri dönüş olmadı. Bu indirimi kaybetmiş mi oluyorum. Teşekkürler

    Cevapla
    • Geri dönüş olmaz, henüz Aralık ayı kapanmadı. Aralık kapandıktan sonra Ocak siparişlerine geçilir, emailiniz işleme alınır. İndirim hakkınızı kaybetmezsiniz.

      Cevapla

Yorum yapın