Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard Yeniden Yapılandıran Jel Krem

LR Zeitgard Yeniden Yapılandıran Jel Krem, ciltlerdeki sert yanak ve alın bölgelerinde oluşan hatların sıkılaşmasında en özel bakımı gerçekleştirir.

Yeniden yapılandıran krem jel sayesinde cilt sıkılaşır ve böylece kırışıklıkların belirginliği azalır.

Cildiniz elastikiyet kazanır, dolgunlaşır ve gençleşir.

ÖZELLIKLERI
Yaşın ilerlemesiyle cilt dayanıklılığını kaybeder, cilt konturları bozulur ve bağ dokuları elastikiyetini, esnekliğini ve hacmini kaybeder. Dolayısıyla cildin derinlemesine özel bir yapılandırmaya ihtiyaç duyar. ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Kremi derinlemesine etki gösteren, yapılandırma sağlayan etken madde kompleksi sayesinde hücre yapılarını destekler.

ZEITGARD Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem, yanak bölgesindeki daha kalın cilt katmanlarına önem vererek farklı yapısal maddeler içerir. Hedef, cilde içeriden dışarı doğru dolgunluk kazandırmak için derinlemesine etki yaratmaktır.

İÇERIK MADDELERIYLE ILGILI BILGILER
Patch H2O ve Ultra Filling Spheres’ten oluşan olgun cilde uygun bir kombinasyon derin çizgilerin görünümünü azaltır. Patch H2O ve Ultra Filling Spheres’ten oluşan özel konsantrasyon cildi içten dışa destekler. Böylece Patch H2O ve nemi içine çekerek hacmini genişletebilen Ultra Filling Spheres’in emme özelliğinin birleşmesi sonucu cildin yaşlanma sürecinin gözle görülebilir etkileri terse çevrilir. Ten rengi ve cildin yapısı belirgin
şekilde tazelik ve parlaklık kazanır. Cildin görünümü gözle görülür şekilde daha parlak, daha yumuşak ve daha esnek hale gelir.

Nasıl kullanılır?

Seçilen Anti-Age ürününü yüzün seçilen bölümlerine sürün. Sonrasında ZEITGARD 2’yi sıcak ve titreşimli aşamasına getirip kremi cilt üzerine yayarak uygulayın. Etken maddelerin cilde daha iyi işlemesi için cihazı soğuk aşamasına getirerek gözenekler kapatın ve titreşim işlevi ile de cilde iyice işlemesi sağlayın.

Cilt üzerinde etki yaratmak için ZEITGARD 2 ile birlikte ZEITGARD Anti-Age Jel Kremin hedefi nedir?

Derinlemesine etki yaratan, yapılandırma sağlayan etken madde kompleksiyle Zeitgard Anti-Age Jel Krem cilde bakım yapar ve cildi içeriden dışarı doğru besler. Bunun dışında etken madde kombinasyonu gözenekleri tıkamayan içerik maddeleri sayesinde cilt katmanlarını derinlemesine yeniler. Hücre metabolizması zenginleşir ve desteklenir. Zeitgard Anti-Age Jel Krem genç ve taze bir cilt için “güçlü bir temel” oluşturur.

ZEITGARD 2 olmadan yapılan uygulamaya kıyasla ZEITGARD 2’nin ZEITGARD Anti-Age Göz Serumu ve ZEITGARD Anti-Age Jel Krem ile kombine edilerek kullanılması nasıl etki yaratır?

Zeitgard 2, Zeitgard Anti-Age ürünlerinin etkisini optimuma çıkarır, böylece etkileri artırılır (dermatolojik olarak ispatlanmıştır). Bu teknoloji sayesinde Zeitgard Anti-Age ürünlerinin etkisi epidermisin derinlerine ulaşır. Ayrıca ciltteki termoreseptörler aktifleştirilerek, madde alışveriş oranı hücresel bazda artırılır. Zeitgard Anti-Age ürünleri soğutma tedavisiyle cilde “hapsedilir”, böylece bu ürünler cilde etkilerini daha uzun süre verebilir. Cildin kendine özgü mekanizmalarının aktifleştirilmesiyle Zeitgard 2 bütüncül olarak dolgunlaştırıcı ve sıkılaştırıcı etki yaratır.

Bu yazıdaki ürünler:

“Zeitgard Yeniden Yapılandıran Jel Krem” üzerine 2 yorum

  1. Bir soru sormak istiyorum. Kataloğu inceledim iki tane zeitgart 2 var. Biri cildi yeniden yapılandıran biri nemlendirici. Kırışıklık için yeniden yapılanma seti yeterli olur mu? Teşekkürler

    • Yapılandırıcı olgun ciltler, nemlendirici genc ciltler için. Her iki kremin de kırışıklık karşıtı etken maddesi aynı. Nemlendirici olanda daha var sadece. Göz kremi zaten aynı her iki sette de. Yaşınıza ve kırışıklık durumunuza göre karar verebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.