Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ZEITGARD Nanogold Ürünleri

LR UV ışınlarından kaynaklanan cildin yaşlanmasına karşı yeni bir koruma geliştirdi: Nanogold serisinde altın ve ipek gibi değerli ham maddeler kozmetik etkilerinin yanı sıra yeni nano-teknolojiyle en iyi hale getirilmiştir. Altın ve ipekten elde edilen biyokonjugatlar gün ışığında yer alan zararlı UV ışınlarını etkin şekilde absorbe eder. Böylece ışınlardan kaynaklanan, fotoyaşlanma da denen, cildin yaşlanmasının önemli ölçüde önüne geçilir.

Bu ürün, 30 yaş üstü, ilk çizgilerin oluşumu önlemek isteyen, cildini ışınlardan kaynaklanan yaşlanmaya karşı korumak isteyen kaliteli cilt bakımına yatırım yapmak isteyen kadınlar için geliştirildi!

CILDE ZARAR VEREN ÇEVRE ETKILERI
1. UV ışınları engellenmezse epidermis ve dermis gibi cilt katmanlarına nüfuz edebilir.
2. Cildin yapısal maddelerine zarar verilir. Bunun sonucu olarak serbest radikaller meydana gelebilir.
3. Serbest radikaller kolajen yapısına zarar verebilir, dermiste yapısal parçalanma meydana gelebilir ve ışınlardan kaynaklanan ilk ince çizgiler ortaya çıkar. Bu sürece fotoyaşlanma adı verilir.

ETKISI
Altın UVA ışınlarını emer, ipek cildin kendine özgü yapısını tekrar inşa edecek aminoasit deposu olarak işlev gösterir. Altın, ipeğe yapışarak kolajen liflerine iletilir. Tam bir balık ağı gibi kolajen yapısını tamamlar ve “tampona” benzer yapılar oluşturur.

Nanogold & ipek bağ dokularını destekler; cilt yenilenir. Sonuç:
1. Uvinal A+ ile UVA ışınlarına karşı ciltte ilk bariyer oluşturulur, böylece UVA ışınları ısı yayan, zararsız ışınlara dönüştürülür.
2. İçeriğindeki altın sayesinde cilde nüfuz etmeye çalışan UVA ışınları cilt tarafından emilir ve cildin hassas yapıları üzerinde zararlı etki yaratmaz.

Nanogold ürün serisi dahilindeki ürünler birbirlerini tamamlar. Birbirine uygun şekilde tasarlanmış ürünler sinerjik bir etki ortaya koyar.

ÇALIŞMALAR
Yapılan testler¹ serinin etkisini doğruluyor:
• Katılımcıların %97’si bu gündüz kremiyle cilde bakım yapılarak nemlendirildiğini onaylıyor.
• %89’u gece kremiyle cildin elastikiyet kazandığını onaylıyor.
• %76’sı gece ve gündüz kreminin birlikte kullanılması sonucu cildin belirgin şekilde gençleştiğini onaylıyor.
¹ Nanogold gündüz ve gece kremi, Dermatest GmbH tarafından Haziran 2008’de 4 hafta süreyle 29 ila 43 yaşları arasında 30 kadında test edilmiştir.

Bu yazıdaki ürünler: