Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard Bakım Sistemi Ürünleri

ZEITGARD Bakım Sistemindeki ürünlerle ZEITGARD Anti-Age bakımının etkilerini tamamlarsınız. Cildiniz ZEITGARD 1 ile temizlendikten sonra ve ZEITGARD 2 ile yalnızca beş dakika içinde yapılandırma sürecine optimum düzeyde hazırlandıktan sonra ZEITGARD Anti-Age Bakım Sisteminin son ve kapsamlı aşamasına geçebilirsiniz. Tamamen cildinizin ihtiyaçlarına uyarlanmış geniş günlük bakım ve özel bakım ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. İster 25’ten itibaren önleyici bakım yapıyor olun, ister 30’dan itibaren cildin ilk yaşlanma belirtileri için veya ister 35’ten itibaren özel bakım yapıyor olun; ZEITGARD Bakım Sistemi her cildin ihtiyacına uygun cilt bakım ürününü sunar.

ZEITGARD BAKIM SISTEMI – CILDINIZ IÇIN ÖZEL BAKIM
ZEITGARD Bakım Sistemi dâhilinde LR hem günlük bakım için hem de özel bakım için tasarlanmış ürünlerle dolu geniş bir seçenek sunar.

GÜNLÜK BAKIM
Nanogold, Beauty Diamonds ve Platinum serilerine ait tüm ürünler bu alanda yer alır. Nanogold ürünleri ışınlar sebebiyle ciltte zamanından önce görülen yaşlanma belirtilerini önleyici bakım yapmak üzere önerilir. Nanogold ve ipek proteinlerinin bir araya gelmesiyle cildinizin günlük olarak maruz kaldığı zararlı UV ışınlarına karşı destek koruma sağlanır.

Beauty Diamonds ürünleri yardımıyla olgun ciltteki yüz konturlarına bakım yapılır. Ürünün ve ZEITGARD Temizleme ve ZEITGARD Anti-Age Sistemi aşamalarının düzenli uygulanmasıyla cilt sıkılaştırılabilir ve ciltte beliren çizgiler azaltılabilir.

Cildin yaşlanması erkekleri de ilgilendiren bir konudur ve LR ZEITGARD Temizleme Sistemi ve ZEITGARD Anti-Age Sisteminin yanı sıra kadınlara yönelik ürünler gibi her iki alanda da erkeklere yönelik özel Erkek Bakım Ürünleri sunar: Platinum Serisi. Hyalüron asidi gibi yüksek etkili içerik maddeleri, olgun erkek cildi için günlük nem ve enerji yenilenmesi sağlar.

ÖZEL BAKIM
Adından da anlaşılabileceği üzere zengin içerikli Powerlift Krem erkek ve kadın cildinde enerji yenilenmesi, nemlendirme ve uzun süreli sıkılaşma sağlar. Serox ürünlerinin lüks yapısı olgun ciltleri yumuşatır ve bakım yapılmış bir cilt hissi yaratır. Bunun için örneğin argireline, ameliox ve hyarülonik kürecikler gibi yüksek
etkili etken maddelerinden yararlanılır.

CILDINIZ BIZIM IÇIN ÖNEMLI
ZEITGARD Bakım Sistemleri dâhilindeki tüm ürünler Ocak 2016’dan bu yana daha fazla OPTIMUM ETKİ yaratıyor! Yapısı, temas hissi ve kokusu gibi alışılmış ve başarılı faktörler bu ürünlerin farklı özellikleri arasında yer alır. Kalıcı sonuçlar temel aminoasitlerden yararlanılarak elde edilir. Bu yeni etken madde konsantrasyonları cildin nemini destekler, hücre duvarlarını ve hücre metabolizmasını güçlendirir ve cilt yapısının elastikiyetini artırır. Dolayısıyla ZEITGARD Bakım Sistemi ürünleri ZEITGARD Anti-Age Bakım Sisteminin ilk iki aşamasını tamamlayıcı etki gösterir.

Bu bakım serisi aşağıdaki ürünleri içerir:
– ZEITGARD Nanogold Gündüz Kremi, Gece Kremi, Tonik
– ZEITGARD Beauty Diamonds Gece Kremi, Göz Kremi, Gündüz Kremi, Tonik, Zengin İçerikli Yoğun Krem, Yoğun Serum, Boyun ve Dekolte Kremi
– ZEITGARD Platinum Anti-Aging Kremi, Express Eye Cooler, Express Energizer, Express Anti-Shine
– ZEITGARD Powerlift Yüz Kremi
– ZEITGARD Serox Professional Eye Pads, Wrinkle Care, Instant Result Serum, Intensive Result Krem