Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard Anti-Age Göz Serumu

LR Zeitgard Anti-Age sistemi Göz Serumu yüksek konsantreli bir yüz kremidir. Bu serum hafif akışkan ve yumuşak yapısıyla krem ihtiyacınızı karşılayabilecek olmasıyla öne çıkar. Bu ürün her şeyden önce göz çevresindeki ince cilde bakım yaparak, fayda sağlar. ZEITGARD 2’nin ergonomik paslanmaz çelik plakası sayesinde göz çevresindeki cilde ve her bir kırışıklığa optimum düzeyde ve etkili şekilde bakım uygular.

Benzersiz etken madde kompleksi göz çevresindeki hassas ve ince cilt tabakası için özel olarak üretilmiştir.

Hafif ve yumuşak yapısı ile göz serumu göz çevresinde çabucak emilir ve bu bölgeyi hassas bir şekilde nemlendirir.

Cilt kendini toparlar, kalıcı canlılık ve elastikiyet kazanır. İnce kırışıklıkların görünümü azaltılır.

• Göz bölgesindeki cilt özellikle incedir ve bu bölgede oluşan ilk çizgiler hafifçe görülebilir hale gelir.
• Hafif ve yumuşak yapısı sayesinde serum ince ciltte hızlı etki yaratır.
• Tek uygulama için diğer ürünlere kıyasla daha az bir miktarda kullanılan bu göz serumu bütçeye uygun ve etkili bir seçenek sunar.

İÇERIK MADDELERIYLE ILGILI BILGILER
Patch H2O“ ve „Ultra Filling Spheres“ etken maddelerinden oluşturulmuş özel bir kombinasyon göz çevresinde optimum bakım sağlar. ZEITGARD Anti-Age Sistemine ait Göz Serumu ile yumuşak göz çevresi bölgesindeki narin ve ince cilt katmanına optimum nem tedariği sağlanır. Böylece cildin esnekliği ve elastikiyeti artırılır.

ÇALIŞMALAR
ZEITGARD 2 ile birlikte kullanıldığında şu sonuçlar doğrulanmıştır:
• Katılımcıların %75’inin göz bölgesinde belirgin şekilde gençleşme görüldü.
• Katılımcıların %80’i anında görünür ve hissedilir sonuçlar aldılar.
• Katılımcıların %90’ı cildinin esnekliğinde değişim görüldü.
• Katılımcıların %90’ından fazlasının cildine daha iyi nem tedariği sağlandı.*
* Dermatest çalışması Haziran & Ağustos 2015’te 40 katılımcı üzerinde gerçekleştirilmiştir.

Nasıl kullanılır?

Seçilen Anti-Age ürününü yüzün seçilen bölümlerine sürün. Sonrasında ZEITGARD 2’yi sıcak ve titreşimli aşamasına getirip kremi cilt üzerine yayarak uygulayın. Etken maddelerin cilde daha iyi işlemesi için cihazı soğuk aşamasına getirerek gözenekler kapatın ve titreşim işlevi ile de cilde iyice işlemesi sağlayın. Her göz bölgesi için bir damla göz serumu kullanın.

Cilt üzerinde etki yaratmak için ZEITGARD 2 ile birlikte ZEITGARD Anti-Age Göz Serumunun hedefi nedir?

Zeitgard 2 teknolojisiyle Zeitgard Anti-Age göz serumunun kombinasyon halinde kullanılması sonucu şişlikler azalır ve hyalüron asidi ile cildin üst katmanına bakım yapılır. Ayrıca göz bölgesindeki hassas cilt nemlendirilir, ince çizgiler içten dışa doldurularak azaltılır. Serumumuz sağladığı hyalüron asidi ve nem sayesinde ciltte bir ağ gibi yayılarak cildin elastikiyetini ve esnekliğini artırır.

ZEITGARD 2 olmadan yapılan uygulamaya kıyasla ZEITGARD 2’nin ZEITGARD Anti-Age Göz Serumu ve ZEITGARD Anti-Age Jel Krem ile kombine edilerek kullanılması nasıl etki yaratır?

Zeitgard 2, Zeitgard Anti-Age ürünlerinin etkisini optimuma çıkarır, böylece etkileri artırılır (dermatolojik olarak ispatlanmıştır). Bu teknoloji sayesinde Zeitgard Anti-Age ürünlerinin etkisi epidermisin derinlerine ulaşır. Ayrıca ciltteki termoreseptörler aktifleştirilerek, madde alışveriş oranı hücresel bazda artırılır. Zeitgard Anti-Age ürünleri soğutma tedavisiyle cilde “hapsedilir”, böylece bu ürünler cilde etkilerini daha uzun süre verebilir. Cildin kendine özgü mekanizmalarının aktifleştirilmesiyle Zeitgard 2 bütüncül olarak dolgunlaştırıcı ve sıkılaştırıcı etki yaratır.

Bu yazıdaki ürünler:

Yorumlar kapalı.