LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

Yatak yaraları için Acil Durum Spreyi ve Propolis kullanıcı yorumu

Ekibimizden Özlem Okuyucu, LR’ın Acil Durum Spreyi ve Propolis Kremi ile yatak yaralarında harika bir sonuç almış. Gerisini kendisinden dinleyelim:

Lr acil durum spreyi muhteşem,mucize ne desem az gelir.Esimin abisi 32 yıl önce bir kaza sonucu malesef felçli ve son 5 yıldır tekerlekli sandalyesine dahi yatak yaralarindan dolayi oturamaz haldeydi.ciddi boyutta yatak yaraları vardı. Kullanılan hiçbir ilaç son yıllarda fayda etmiyordu.Duadan başka elimizden gelen artık gerçekten birsey yoktu.Su an bunları gözyaşları içinde yazıyorum,mutluluktan.Cunku abimizin o açık yaraları propolis krem ve acil durum spreyi ile kapanmaya başladı. Önce yaraların içi doldu resmen yenilendi ve üstü yavaş yavaş deri kaplamaya başladı. Öyle mutluyuz ki sizlerle de paylaşmak istedim.

LR ürünlerine LR katalogumuzdan bakabilirsiniz. Katalog fiyatıyla veya üye olarak indirimli satın almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla