LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Yatak yaraları için Acil Durum Spreyi ve Propolis kullanıcı yorumu

Ekibimizden Özlem Okuyucu, LR’ın Acil Durum Spreyi ve Propolis Kremi ile yatak yaralarında harika bir sonuç almış. Gerisini kendisinden dinleyelim:

Lr acil durum spreyi muhteşem,mucize ne desem az gelir.Esimin abisi 32 yıl önce bir kaza sonucu malesef felçli ve son 5 yıldır tekerlekli sandalyesine dahi yatak yaralarindan dolayi oturamaz haldeydi.ciddi boyutta yatak yaraları vardı. Kullanılan hiçbir ilaç son yıllarda fayda etmiyordu.Duadan başka elimizden gelen artık gerçekten birsey yoktu.Su an bunları gözyaşları içinde yazıyorum,mutluluktan.Cunku abimizin o açık yaraları propolis krem ve acil durum spreyi ile kapanmaya başladı. Önce yaraların içi doldu resmen yenilendi ve üstü yavaş yavaş deri kaplamaya başladı. Öyle mutluyuz ki sizlerle de paylaşmak istedim.

R ürünlerine LR katalogumuzdan bakabilirsiniz. Katalog fiyatıyla veya üye olarak indirimli satın almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın