Web Analytics Made Easy - StatCounter

Yatak yaraları için Acil Durum Spreyi ve Propolis kullanıcı yorumu

Ekibimizden Özlem Okuyucu, LR’ın Acil Durum Spreyi ve Propolis Kremi ile yatak yaralarında harika bir sonuç almış. Gerisini kendisinden dinleyelim:

Lr acil durum spreyi muhteşem,mucize ne desem az gelir.Esimin abisi 32 yıl önce bir kaza sonucu malesef felçli ve son 5 yıldır tekerlekli sandalyesine dahi yatak yaralarindan dolayi oturamaz haldeydi.ciddi boyutta yatak yaraları vardı. Kullanılan hiçbir ilaç son yıllarda fayda etmiyordu.Duadan başka elimizden gelen artık gerçekten birsey yoktu.Su an bunları gözyaşları içinde yazıyorum,mutluluktan.Cunku abimizin o açık yaraları propolis krem ve acil durum spreyi ile kapanmaya başladı. Önce yaraların içi doldu resmen yenilendi ve üstü yavaş yavaş deri kaplamaya başladı. Öyle mutluyuz ki sizlerle de paylaşmak istedim.

LR ürünlerine LR katalogumuzdan bakabilirsiniz. Katalog fiyatıyla veya üye olarak indirimli satın almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla