Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Via Moments Set nasıl kullanılır?

Aloe Vera’nın LR’daki 15. yılı ve bir çok yeniliğin yanında, 2017 temmuz ayından itibaren sizlere LR Aloe Via markasını sunuyoruz. Yeni satış konsepti ile LR işinizde daha çok etki yaratacak ve başarı sağlayacaksınız. LR ALOE VIA serisindeki en çok satan 9 üründen oluşan LR Aloe Via Moments Set satışa çıktı.

LR Aloe VIA‘nın geniş ürün yelpazesinde her yaşa ve her ihtiyaca uygun ürünü kolayca bulabileceksiniz. Bu serideki ürünlerin içeriğindeki zengin bitki özleri ile ihtiyacınız olan mükemmel bakıma kavuşacaksınız. LR Aloe VIA serisindeki hiç bir ürün paraben ve mineral yağlar içermiyor ve yüksek oranda Aloe Vera içeriği ile yoğun ve yenileyici bir bakım sağlıyor.

LR iş ortakları bu yeni ürünlerden en çok talep gören 9 tanesinin yer aldığı LR Aloe Via Moments Set ile LR işlerini geliştirme fırsatı bulacaklar.

LR Aloe Via Moments Set İçeriği

• 9 adet en çok satan LR ALOE VIA ürününü barındıran profesyonel satış çantası
– Aloe Vera Sabun
– Aloe Vera Peeling
– Aloe Vera Acil Durum Spreyi
– Aloe Vera Konsantre Jel
– Aloe Vera Propolis Krem
– Aloe Vera Gündüz Kremi
– Aloe Vera Jel Nemlendirici
– Aloe Vera Termo Losyon
– Aloe Vera Diş Macunu

LR Aloe Via Moments Set Nasıl Kullanılır?

Bu seti kullanarak müşterilerinize ve potansiyel iş ortaklarınıza ürünlerini denemelerine fırsat veren harika bir sunum yapabilirsiniz.

Ürün denemesine başlamadan önce LR ALOE VIA ürünleri hakkında kısa bilgi vererek ürünleri bu denli özel yapan kalite özellikleri hakkında kısaca bilgilendirin:

– ALOE VIA ürünleri sadece yüksek oranda Aloe Vera içermez ayrıca besleyici ekstrelerle de zenginleştirilmiştir. Bu ekstreler her bir ihtiyaca göre seçilmiş olup Aloe Vera’nın yenileyici ve besleyici gücünü tamamlamaktadır.

– Piyasadan satın aldığınız Aloe Vera ürünlerinde çok az miktarlarda Aloe Vera içeriği vardır. LR ürünlerinde ise bu oran oldukça fazladır. Ürünlerin büyük çoğunluğu Aloe Vera yaprak jelinden oluşmaktadır. Yoğun bakım ve nemlendirme için her bir ürüne göre değişen oranlarda %90’a kadar saf Aloe Vera yaprak jeli bulunmaktadır.

– Birçok cilt bakım ürününde paraben ve mineral yağlar mevcuttur. LR ALOE VIA bakım ürünlerinin üretiminde kesinlikle paraben ve mineral yağlar kullanılmaz. Doğal ve etkili olması için LR bilinçli olarak bu maddeleri ürün formülasyonlarından çıkarmıştır.

KATILIMCILARINIZA 9 FARKLI LR ALOE VIA HIGHTLIGHT ÜRÜNÜNÜ DENETTİRİN:

Ürün 1: Aloe Vera El Sabunu
Ellerinizi Aloe Vera El Sabunu ile yıkayarak havlu ile kurulayın.

Ürün 2: Aloe Vera Yüz Peeling
Islak elinize bezelye büyüklüğünde peeling alarak masaj yapın, daha sonra ellerinizi su ile durulayarak kurulayın

Ürün 3: Aloe Vera Acil Yardım Sprey
Kollarınıza direseğe kadar Acil Yardım Spreyi sıkın ve cilde nüfus edene kadar dağıtın. Anında serinletici bir ferahlık hissedeceksiniz.

Ürün 4: Aloe Vera Konsantre
Her bir dirseğinize bezelye büyüklüğünde jel sürün ve yedirin.

Ürün 5: Aloe Vera Propolisli Krem
Her bir dirseğinize bezelye büyüklüğünde LR Aloe Vera Propolisli Krem sürün ve yedirin.

Ürün 6: Aloe Vera Gündüz Kremi
Kozmetik spatulası ile bir miktar kremi sol kolunuzun iç kesimine hafif bir şekilde masaj yaparak sürün.

Ürün 7: Aloe Vera Nemlendirici Jel Yüz Kremi
Küçük bir miktar jel kremi sağ kolunuzun iç kesimine hafif bir şekilde masaj yaparak sürün.

Ürün 8: Aloe Vera Thermo Losyon
Küçük bir miktar losyonu ense kısmına sürün. Gözlere temas ettirmemeye dikkat edin. Sonra Aloe Vera Temizleme Mendili ile ellerinizi iyice temizleyin.

Ürün 9: Aloe Vera Diş Macunu
Kozmetik spatulası ile bir miktar diş macununu alın ve katılımcılara tatmaları için verin.

Katılımcıların ürünü kendilerinin uygulamasına izin verin. Aynı zamanda ürünün ne şekilde etki ettiğini ve avantajlarından bahsedin. Katılımcıların ürünleri denemeleri sırasında onlarla sohbet ederek onları tanımaya çalışın. Aile, meslek ve temel temizlik alışkanlıkları hakkında bilgi edinin. Böylelikle ürün satışı ile ilgili birçok ortak yön bularak LR işini anlatma fırsatı da elde edebilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler: