Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR RACINE Q10 set nasıl kullanılır?

Yorucu bir günün ardından yüz hatlarımız gerilir ve soluk bir yüz ifadesine sahip oluruz. Yüz temizliğine ayıracağımız çok kısa bir süre özellikle rahatlatıcı bir hisse kavuşmamızı sağlayacaktır. Çünkü yüz temizliği sadece yüzde oluşan gerginliği yok etmeye yardımcı olmaz, aynı zamanda mikrosirkülasyonu arttırıp cildin hücre fonksiyonunu aktive ederek cildi
desteklemeye yardımcı olur.

Eksiksiz RACINE Special Care Q10 Bakım Serimiz ile verdiğimiz güzellik önerileri kan dolaşımını ve hücre yenilenmesini desteklemektedir. Bu şekilde hem bakteriler hem de kirler etkili bir şekilde yok olmakta ve cilt yeteri kadar nem ile beslenerek sağlıklı olmaktadır.

1. Adım

Küçük bir miktar Racine Serumu alnınızın ortasından başlayarak dairesel hareketlerle içten dışa ve aşağıya doğru tüm yüz ve boyuna dağıtın. İki elinizi de kullanarak ilgili bölgelerin kan dolaşımını harekete geçirin.

Bu hareket alın bölgesinde oluşan ince kırışıklığın azaltılmasına ve cildin kolajen serumunu daha iyi emmesine yardımcı olur. Serum cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek genç yaşta kırışık oluşumunu önlemektedir.

Kolajen serumun ardından Racine Q10 gündüz kremini yine aynı hafif hareketlerle sürerek dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma sağlayın.

Alın ve tüm yüze yapacağınız hafif bir baskı Q10 gündüz kreminin cilde daha fazla enerji vermesini sağlayabilirsiniz. Çünkü yosunlardan oluşan bakım kompleksi cilde daha iyi nüfus ederek cildin nem oranını %50 arttırmaktadır.

Yorucu bir günün ardından yüz temizliğinizi yaptıktan sonra size tavsiye ettiğimiz gece bakım ürünlerini kullanarak rahat bir uykuya kendinizi hazırlayabilirsiniz.

2. Adım

Racine Liposome Yoğun Serumu boyun bölgesinden başlayarak dairesel hareketlerle yukarı doğru hafif bir şekilde masaj yaparak sürün. Serumu cildinize hafif vuruşlar yaparak yedirin. Bu şekilde lipozomlar cildi koruyan ve hücre etkisini destekleyen nemlendirici elementler olarak görev alırlar. Bu şekilde yüzünüze parlaklık, pürüzsüzlük ve genç bir görünüm hakim olur.

3. Adım

Zengin içerikli Gece kremi Q10 cildin doğal yenilenmesini aktive ederek kırışıklığın önlenmesine yardım olur.

İşaret parmağı ile burnun her iki yanına yapacağınız dairesel hareketler ile günlük yorgunluğunuzu azaltabilir ve bu şekilde alın bölgesinde oluşan yatay çizgilerin azalmasına yardımcı olursunuz.

Sabah kalktığınızda cildiniz daha fazla nem ile beslenmiş olup daha parlak görünecektir!

Gündüz ve gece bakımınıza ek olarak göz kreminin kullanımı göz çevresindeki hassas bölgenin bakımı için son derece önemlidir.

Ürünün kullanımı sabah ve akşam tekrarlanmalıdır!

4. Adım

Size tavsiye edeceğimiz Racine Q10 Göz Kremi ile göz çevresindeki koyu halkalar, kırışıklar ve gerginlik yok olacaktır.

Parmaklarınız ile hafif bir şekilde göz kapağına baskı yapın, biraz daha fazla baskı ile gözün iç bölgesinden dışa doğru kaş altına gelin.

Son olarak göz altına gelerek şakaklardan gözün iç bölgesine kadar dairesel hareketler yaparak kremi sürün.

Bu kullanım şekli ile göz çevresindeki mimik kırışıklığını yok eder ve kremin içinde bulunan vitamin kompleksi E, C ve A cildin doğal yenilenme sürecini güçlendirerek serbest radikallere karşı korur.

Bu ürünleri indirimli almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

Bu yazıdaki ürünler: