Web Analytics Made Easy - StatCounter

Oruç tutanlar için LR ürünü önerisi

Bir kaç kişiden ramazanda oruç tutarken ne kullanmalıyız diye soru aldım. Aslında cevap çok net: Master Drink!

Master Drink‘in stresin vücuttaki etkilerini yok etmenin yanında diğer en güçlü etkisi enerji vermesi. Oruç tutanların tüm gün boyunca aç kalacakları ve ayakta kalacakları düşünülürse en çok ihtiyaç duydukları şey enerji. B12 ve demir sayesinde yorgunluk hissi ve halsizlik azalırİ; kolin, koenzim Q10, demir gibi maddeler sayesinde vücudun enerji üretimi artar. İftar vaktine doğru sinirlerin tavan yaptığı düşünülürse, bunun vücutta yarattığı stresin etkilerini azaltma da fayda sağlayacağını söyleyebiliriz.

Sahurda tıka basa yemek yerine sağlıklı bir öğünle karnınızı doyurun. Sonrasında 80 ml Master Drink için ve üzerine güzel bir uyku çekin. Ertesi gün çiçek gibi kalkın ve akşama kadar enerjinizi olabildiğince koruyun 😉

* Kan sulandırıcı kullananlar içerisindeki Koenzim Q10 içeriği yüzünden bu içeceği kullanmamalı, ilacın etkisini yok ediyor. Doktor tavsiyesiyle demir hapı veya vitamin hapı kullananlar da aynı anda Master Drink tüketmemeli, yoksa yüksek doz almış olurlar.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla