LR 2018 TEMMUZ İndirim Kataloğu için tıklayın


Oruç tutanlar için LR ürünü önerisi

Bir kaç kişiden ramazanda oruç tutarken ne kullanmalıyız diye soru aldım. Aslında cevap çok net: Master Drink!

Master Drink‘in stresin vücuttaki etkilerini yok etmenin yanında diğer en güçlü etkisi enerji vermesi. Oruç tutanların tüm gün boyunca aç kalacakları ve ayakta kalacakları düşünülürse en çok ihtiyaç duydukları şey enerji. B12 ve demir sayesinde yorgunluk hissi ve halsizlik azalırİ; kolin, koenzim Q10, demir gibi maddeler sayesinde vücudun enerji üretimi artar. İftar vaktine doğru sinirlerin tavan yaptığı düşünülürse, bunun vücutta yarattığı stresin etkilerini azaltma da fayda sağlayacağını söyleyebiliriz.

Sahurda tıka basa yemek yerine sağlıklı bir öğünle karnınızı doyurun. Sonrasında 80 ml Master Drink için ve üzerine güzel bir uyku çekin. Ertesi gün çiçek gibi kalkın ve akşama kadar enerjinizi olabildiğince koruyun 😉

* Kan sulandırıcı kullananlar içerisindeki Koenzim Q10 içeriği yüzünden bu içeceği kullanmamalı, ilacın etkisini yok ediyor. Doktor tavsiyesiyle demir hapı veya vitamin hapı kullananlar da aynı anda Master Drink tüketmemeli, yoksa yüksek doz almış olurlar.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın