LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

Oruç tutanlar için LR ürünü önerisi

Bir kaç kişiden ramazanda oruç tutarken ne kullanmalıyız diye soru aldım. Aslında cevap çok net: Master Drink!

Master Drink‘in stresin vücuttaki etkilerini yok etmenin yanında diğer en güçlü etkisi enerji vermesi. Oruç tutanların tüm gün boyunca aç kalacakları ve ayakta kalacakları düşünülürse en çok ihtiyaç duydukları şey enerji. B12 ve demir sayesinde yorgunluk hissi ve halsizlik azalırİ; kolin, koenzim Q10, demir gibi maddeler sayesinde vücudun enerji üretimi artar. İftar vaktine doğru sinirlerin tavan yaptığı düşünülürse, bunun vücutta yarattığı stresin etkilerini azaltma da fayda sağlayacağını söyleyebiliriz.

Sahurda tıka basa yemek yerine sağlıklı bir öğünle karnınızı doyurun. Sonrasında 80 ml Master Drink için ve üzerine güzel bir uyku çekin. Ertesi gün çiçek gibi kalkın ve akşama kadar enerjinizi olabildiğince koruyun 😉

* Kan sulandırıcı kullananlar içerisindeki Koenzim Q10 içeriği yüzünden bu içeceği kullanmamalı, ilacın etkisini yok ediyor. Doktor tavsiyesiyle demir hapı veya vitamin hapı kullananlar da aynı anda Master Drink tüketmemeli, yoksa yüksek doz almış olurlar.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla